Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés

A parommal mar 2 eve egyutt vagyok! Viszont olyan szinten szegyenlem elotte a testem hogy szex kozben sem tudok masra koncentralni csak arra hogy epp hogy takarjam magam a karommal vagy a labammal vagy az adott helyzettol fuggoen mimmel! 173 cm es 80 kg vagyok! Tudom hogy sok, de pajzsmirigy alulmukodes miatt nem tudok ez ala menni! :/

Mikor ossze jottunk 90 voltam! Az orvosok azt mondtak nem nagyon fog menni a fogyas, meg is a 2 ev alatt sikerult egy 10 est le adnom! A paromat nem zavarja!! De engem nagyon! Hogy mit gondolhat es biztos undorodik es egy vekonyabb lannyal jobban erezne magat! Tudom hogy ez az en berogzult hulyesegem mert nagyon szeret de meg is kellemetlenul es szorongva erzem magam! Szerencsere tudok ugy oltozkodni hogy egyaltalan nem latszik hogy 80 kg lennek de igazabol az nem is erdekel! Csak az hogy mikor arra kerul a sor meg arrol is gyozkodni kell a paromnak hogy a felsomet vegyem le! O azt mondta hogy szereti a testemet latni es hozzam erni mikor egyutt vagyunk de nekem meg is olyan kellemetlen es nem tudok el lazulni es arra koncentralni amire kellene!:/



2016. júl. 30. 02:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el önismerettel foglalkozni, olvass olyan könyveket, amik a saját magad elfogadásáról szólnak, tehát, hogy szeresd magad.


Egy trükk: állj a tükör elé, és mondd bele a szemedbe, hogy "Szeretem magam". Ezt addig ismételd, míg valóban meg nem szereted magad.


Kezdj el rendszeresen sportolni a továbbiakban is. Az, hogy az orvos mit mond, sz..rd le.

(Másoknak azt mondták egy rákos betegségnél, hogy menthetetlen, azóta is éli az életét. Erről csak ennyit.) Az orvosok se tudnak mindent.


MINDEN FEJBEN DŐL EL! Ha valamit nagyon akarsz, teszel is érte, küzdesz, akkor megvalósul!


Párod szeret téged úgy ahogy vagy, nem kell rejtegetned előtte magad! Ezt vésd az eszedbe!


Ülj le a pároddal és beszélj a félelmeidről! Próbáljátok meg együtt is leküzdeni ezt a berögzött rossz dolgot.

2016. júl. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két éve vagytok együtt...Kíván Téged, látni szeretné a tested szeretkezés közben...ezek tényleg azt mutatják, hogy elfogad téged olyannak amilyen vagy...

Az már egy másik kérdés, hogy Te ha nem fogadod el magad akkor miért nem változtatsz???

2016. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen a kérdésre válasz de pajzsmirigy alulműködésem van és kocka hasam. Ennyit számít az orvos, 75 kiló voltam iszonyú kövér, mert jóval alacsonyabb vagyok, de elmentem másik orvoshoz ő pedig segített beállítani a megfelelő gyógyszert és speciális étrendet. Ne higyj neki, csak nem akar segíteni. Oda kell figyelni ez tény és edzeni, megfelelően enni, de lefogyhatsz és nem fog zavarni ez a dolog.
2016. júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz fogyj le, de ha nem, ne görcsölj ezen. Ha így is szeret akkor mit akarsz? Ne rontsd el ilyenekkel. Én 90 kg vagyok de sokkal alacsonyabb mint te. A párod imád , a szex is fantasztikus így egyáltalán nincsenek gátlásaim.
2016. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hihetetlenul aranyosak vagytok!!!! Nagyon nagyon koszonom a valaszokat. Ugy dontottem en is orvost fogok valltani.:)

Lehet hogy nem hiszitek de tenyleg sokat segitettek ezek a biztato es segoto szavak.

Tenyleg nagyon koszonom nektek meg egyszer! :)

Puszi nektek!

2016. júl. 30. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miért van veled a barátod? Nyilván azért, mert elfogad így, sőt egy istennőnek tart. A legszebb dolognak, amit kaphatott az életben.
2016. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Edes vagy! :)

Koszonom remelem o is valojaban is igy erez! :)

2016. júl. 31. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!