Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki nem kezdi el fiatalo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem kezdi el fiatalon a szexet akkor később nekezebb párt találni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok h pl gátlásosabb lesz a tapasztalatlansaga miatt. Mert fiatalabban még természetes az ügyetlenkedes.

Meg én azt érzem hogy ha lett volna már barátnőm akkor valószínűleg ezek után is lesz, de így hogy sosem volt ki tudja

...lehet alkalmatlan vagyok barátnak.


2020. ápr. 22. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jó a gondolatmeneted. Nem azért nem lesz párod, mert nem szexeltél fiatalon, ez az ismerkedési fázisban nincs is honnan kiderüljön, ha csapod a szelet valakinek. Hanem azért, mert alapból nagyon introvertált vagy, nehezen kezdeményezel, ilyesmi. Pont ezért nem volt fiatalabb korodban sem szex, és ezért nincs most sem.
2020. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem azon múlik. Jó pár barátnőm volt, de "hiába", mert még ma is nehezen nyílok meg egy új kapcsolatban, és ki-ott gátlásos vagyok ismerkedésnél...
2020. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!