Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is nehéz párt találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Erdkes hogy igényes jóképű férfi (jómagam) és mások is nem tudnak párt találni ismerettség nélkül...

Sokan vagyunk így ?

23F



2020. ápr. 9. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehetetlen

Én már fel is adtam

2020. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "ismerettség" nélkül? Ismeretség, ismertség? Ha jóképű vagy, regisztrálj Tinderre és nagyon könnyen találhatsz valakit.
2020. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen, de én is elengedtem a dolgot. Inkább megpróbálok nem erre koncentrálni, lekötöm mással magam, aztán hát ha majd hozza az élet a nőt akire szükségem van.

26/F

2020. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Nem küllemre, hanem hogy személyiségre passzoljunk. Speciális elképzeléseim vannak.
2020. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is borzasztó nehéz, mert ha rájön az asszony, végem van.
2020. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok tinderezni mert lehet látná az exem vagy a baratnői
2020. ápr. 9. 13:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán előbb lépj túl az exeden, ember. Vagy randizni sem mersz majd elmenni, nehogy meglássanak titeket?
2020. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsot de nem egyszerű tullépni csak úgy

Majd csak lesz valahogy

Köszi mindenkinek

Pacsi

2020. ápr. 9. 13:40
 9/16 Lazy Lover ***** válasza:
Ha azt vesszük igen mert sajnos csak a ronda lányoknak jövök be 😥
2020. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha igényes vagy és jó képű, mint azt állítod, akkor mi a nehéz? :D

Komolyan nem vágom :D Lehet személyiségileg van veled baj, hogy nehezen találsz valakit, vagy tudja a franc.

Én alacsony pasi vagyok, 160-170 között van a magasságom és én nem tapasztaltam ilyen problémákat nálam magasabb nőknél sem. Nyilván volt olyan, hogy a magasságom miatt lepattintottak, de nem ez volt a jellemző.

Szóval nem az igényes és jóképű küllemeddel lesz a gond 🤣😂

2020. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!