Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő pasijának nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő pasijának nagyon vastag ( már túlvastag is) a pénisze akkor miután szakítanak a nő nem fogja élvezni a normál méretű péniszt, azaz kitágul?

Figyelt kérdés

Ezt most szűz nőként kérdezem. Van egy ilyen félelmem, most ismerkedem egy pasival és 17 cm kerületű a pénisze. Attól félek, hogy nem fogom élvezni vele, idővel mikor hozzászokok a méretéhez és netán szakítunk a normál méreteket nem tudom majd élvezni, mert annyira kitágított.

Szóval kitud tágulni a hüvely maradandóan?

(Privátot nem kérek!)



#hüvely #tágulás #túlvastag pénisz
2020. ápr. 23. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Valamit elnézett, az vastagabb mint egy sörösdoboz
2020. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pedig nem, láttam már és mérőszalaggal körbemérte a szemem előtt, mert én sem hittem el...

Amúgy teljesen ernyedten 14 cm a kerülete, ami ugye a normális merev pénisz kerülete lenne.

2020. ápr. 23. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez 5 centi széles, igen, nagyobb, mint az átlag. Szűzként nem lesz könnyű dolgod; ajánlom, hogy olyan pozícióban csináljátok, ahol te tudod irányítani a behatolást (lovagló).


Amit viszont nem értek; ha már most ennyire bizonytalan vagy ezzel a sráccal kapcsolatban, miért vele akarod elveszíteni? Keressél olyat, akivel el tudod képzelni a jövőt. Nem normális, hogy már most azon jár az agyad, hogy nem leszel-e túl laza a következőnek.

2020. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Az inkább majdnem 5.5 cm ha jól számolom.
2020. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mert csak ennek a pasinak tetszek, elég ronda vagyok, meg amúgy nem rossz pasi normális, udvarias, mindig kedves...

A pasik mindig levegőnek néznek, sose volt még senkim pedig már 23 vagyok. Az sem biztos lesz ő utána még egyszer valakim.

De inkább a kérdésre válaszoljatok!

2020. ápr. 23. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Maradandóan nem, de ha mégis tágul, az hüvelytornával orvosolható.
2020. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Nyugi, nem tágulsz ki maradandóan. A hüvely úgy van tervezve hogy izgalmi állapotban be tudja fogadni a péniszt, és aztán visszaáll az eredeti állapotába. A szülés viszont egy olyan hatás ami miatt a hüvelyizomzat meglazulhat, meggyengülhet, ezt intim tornával rendbe lehet hozni. Ha szűzként is lehet amúgy intimtornázni ha úgy érzed hogy szükséges, tehát nem elég erős a hüvelyizomzatod.

18/L

2020. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Nem tágulsz ki tartósan, szinte percekkel, félórával aktus után már az eredet átmérőre húzódik vissza.

Ha nagyon vastag... hát szűz nőként igencsak el kell majd engedned magad fejben, hogy be tudd fogadni - bár ez a partnered ügyességén is múlik majd.


No comment hogy ennyi önbecsülésed van és eleve úgy vágsz bele egy kapcsolatba hogy már a szakítást, a " mi lesz utána"-t mérlegeled de a te dolgod.

2020. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"No comment hogy ennyi önbecsülésed van és eleve úgy vágsz bele egy kapcsolatba hogy már a szakítást, a " mi lesz utána"-t mérlegeled de a te dolgod."


Ezt erősen félreértetted...

Nem mérlegelem a szakítást, csak realista vagyok és tudom manapság nagyon ritka, hogy egy pár életük végéig együtt maradjon, sőt szerintem nincs is már ilyen. Szimplán nem élek álomvilágban...

2020. ápr. 23. 15:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2020. jún. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!