Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki a nőknél ha 10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki a nőknél ha 10 másodpercig bírom, még a harmadik menet után is?

Figyelt kérdés
Tudom tovább kéne bírnom egyszerüen mindig ha behatolok egy nőbe azonnal elfog az a bizsergő érzés és élvezek, nyilván utána a nőt még teljesen kielégítem nem hagyom pallagon..
2020. ápr. 23. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem aki azt mondja hogy ez nem gaz és rendben van az hazudik. Ez tényleg elég gaz. Azért a minimum élvezhető időtartam szerintem 20 perc kb. Az úgy rendben van.. biztos van akinek a 10 perc is elég, de a 10 mp az nagyon gaz.

De amúgy szerintem ez nem is normális hogy csak addig bírod. Meg az higy utána kielégíted a not, Ja, szép dolog de pl nekem nem lenne így sem elég.

2020. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jézus már mit szidjátok szegény kérdezőt ... Ez teljesen normálsi dolog, ha már egy ideje nem voltál csajjal. Én is elmegyek fél perc alatt ha hónapokig nem szexelek, aztán persze miután összeszokok a párommal már sokáig bírom. Kérdés, hogy mennyi ideje vagytok együtt. Tudom még ajánlani a Durexnek az érzéstelenítős óvszerét, nálam bevállt. Performa a neve.
2020. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, a kérdező azt írta “mindig” ha behatol egy nőbe, illetve hogy a “harmadik menet után is”. Azért a harmadik menet után már nem kene, hogy így legyen.


Egyébént nem tudom miért kellett ennyire lepontozni, csak az igazságot írtam. De látom az fáj.. nem bantottam a kerdezot, azt kérdezte ciki-e. Ha mondjuk először vagyok együtt egy sraccal, vagy egy kevésbé tapasztalttal akkor együtt megoldjuk de ha ez rendszeres akkor az igenis gaz. Ezen javítani kene.

2020. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz. Én azt élvezem leginkább a szexben ha közösen csináljuk, tehát aktus alatt mindkettőnk kielégül. Az hogy te elmész 10 mp alatt és oké, nem hagyod úgy a nőt mert kielégíted, de az már nem közös dolog, hanem csak te csinálod. Ez nekem nagyon lelombozó lenne.
2020. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!