Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg jobb idősekkel szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb idősekkel szexelni?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy jobb velük mert tapasztaltabbak, tudjátok mit, hogyan kell. Szerintetek? Olyan 30-45 kategóriára gondolok

20/N



2020. ápr. 23. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Még sokkal jobb a 80-90 kategória! 😉

18L

2020. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem törvényszerű, hiszen ha valaki nem akar fejlődni, csak a saját élvezetére ügyel akkor az hiába csinálja évtizedekig, nem lesz jobb a másik fél számára. Viszont ha megvan az igény a tanulásra, akkor egy idősebb nagyobb eséllyel tapasztaltabb mint egy fiatalabb. 30/F
2020. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Olyannal szexelj, akihez vonzódsz, akit szeretsz! Ezerszer fontosabb, mint az, hogy mennyire d*gna meg betanultan.
2020. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem, olyannal jó szexelni akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz, és mindkettőtöknek elsődleges szempont a másik öröme. Ez nem korfüggő, 20 évesek között is vannak olyanok akik nagyon jók az ágyban, es a negyvenesek is tudnak önzők lenni.
2020. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Egy 30 év feletti pasi, jobban megbecsül egy huszonéves lányt, főleg ha többször is sor kerül a szexre. Igényesebb magára, és partnerére is. Míg a huszonéves srácok csak saját maguk kielégülésével foglalkoznak és ennyi, nekik legyen jó és viszlát. Úgy vannak vele, jön a következő csaj.
2020. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Határozottan jobbak az érettek, főleg negyven felett!

48F ;-)


Amikor fiatal voltam az érett nők vonzottak, sokkal jobb szeretők voltak, mint a fiatalok. Néha sikerült nálam idősebbel, tapasztaltabbal összejönnöm, mindegyikkel jó volt az ágyban (is). 16 - 25 évesen korombeliekkel legtöbb esetben hiányérzetem volt a tapasztalatlanságukból, határozatlanságukból eredően. Legtöbb azt sem tudta, mit szeretne, mihez lenne kedve, vágya az szexben, de az életben sem. Ha én vezettem őket, akkor csak néhány dologra voltak nyitottak, ám nem maguk miatt, hanem mert én szerettem volna. Ez pedig nekem nem tetszett! Az egyik fiatal csajt feleségül vettem. Nyitott volt, élvezte a szexet is, és jól elvoltunk. De pár év után róla is kiderül, csak miattam, ill. a kapcsolat, a családalapítás miatt volt nyitott és idővel leszokott erről. :-( Válás!

Az igazán élvezetes, mondhatni valódi felnőtt élet 28 - 30 éves korom felett kezdődött, amikor fiatal és érett nőknek is kellettem! Fiatalnak mert tapasztalt voltam, érettnek mert tapasztalt voltam, de fiatalos.

Megtaláltam azt a harmincas nőt, aki elég érett, határozott, nyitott, pörgős, sőt hiperaktív és igen komoly szexuális-kultúrával rendelkezett. Két év együttélés után összeházasodtunk és 15 év után is fantasztikus a kapcsolatunk a szexuális életünk! :-)

48F

2020. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Írj 40f
2020. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Fontos hogy vonzódik hozzá, a nélkül nem az igazi,de én pl fiatalabb csajokkal élvezem igazán! 44F
2020. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Azért ezt nem lehet minden középkorú férfira rá aggatni.

L

2020. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ. Ha olyan ember, aki könnyen letapogatja az aktuális lelkiállapotodat, akkor valószínűleg a szexben is könnyen rád fog hangolódni.


Aki egyébként '80 körül született, annak épp fiatal felnőttkorában robbant be az internet az életébe. Az első generáció, akiknek filmek szolgálhattak mintaként a szexet illetően.


Azt is érdemes figyelni, milyen minőségű emberi kapcsolatai vannak, illetve hogy tölti a szabadidejét. Ha látszólag magányos, befelé forduló, leköti a munka, nem is törődik a szociális és érzelmi életével, nem tölt minőségi időt veled vagy barátokkal, netalán tán nem törődve a minőséggel állandóan csak a gyorskaját tömi magába, hogy egyáltalán életben maradjon, akkor gondolhatsz arra, hogy a szexuális kielégülést is pénzért, prostiknál keresi, akik egyszerűen lecsapolják.


Akivel jó a szex, az élvezi a hódítást is. Akinek nyűg bókolnia, aki nem annyira kreatív, hogy felkeltse egy nő figyelmét, hanem annak kell rámásznia, ha akar valamit, na, azzal megszívod.

2020. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!