Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez milyen sztereotíp buta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen sztereotíp buta mondat, pedig a nők sokat használják, kedvelik?

Figyelt kérdés

"Mert a mosogatólány nem párja egy királynak. Add meg nekem mindazt, ami egy nőnek szükséges, és akkor én is mindent megadok, ami egy férfinak szükséges. "

Tehát a férfinek a szex kell, a nőnek a pénz.

Nagyon buta, degradáló mondat szerintem, ezek szerint a nők ennyibe nézik a férfiakat és magukat is?


2020. ápr. 24. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Na megint egy általánosítás! Gratulálok
2020. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Életemben nem hallottam még ezt a gagyi szöveget.
2020. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Ezt életemben nem hallottam, de miért kellene a nőknek a pénz? Ezt honnan veszed?

Ha már gondolni kellene, arra gondolnék, hogy adja meg nekem, hogy szeret, tisztel, nőként tekint rám meg ilyenek.. cserébe én is egy igazi férfit látok benne, akit szerethetek és aki biztonságot ad. 🤷🏻‍♀️

2020. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy a sztereotíp


Én se hallottam sose ezt a szöveget

2020. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem az élet iskolájában végeztem, és az ismerőseim sem, így nem szoktam találkozni ilyen magasröptű megfogalmazásokkal.


Azt tanácsolom, te is válogasd meg jobban a környezeted

2020. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Úristen, mi ez a Facebook idézet nyáltenger?


Annyiból van benne igazság, hogy ha egy kapcsolatban az egyik ember egy bunkó, akkor egy idő után a másik ember is felvesz vele szemben egy bunkó stílust. De ez minden emberi kapcsolatra igaz.

2020. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Oh barátom, már ne haragudj, de totálisan félreértelmezed a szöveget... ebben szó sincs pénzről!!! Te szűkíted le "ami a nőnek szükséges" a pénzre.


Ez a mondás arra vonatkozik, hogy ha királylányt szeretnél magad mellé akkor viselkedj te is királyfiként vele! Benned van a képesség, hogy királylánnyá varázsold a lányt - ha ki tudod érdemelni. Na erről szól ez az idézet, persze mindenki másképpen értelmezi.

2020. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Királynő vagy, de én a király."
2020. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!