Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan lanyra vagyom, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lanyra vagyom, aki spriccelve elvez el, egyszeruen megorit, hol talalhatnek ilyet?

Figyelt kérdés

Nekem ez az egyetlen fetisem van, de ez nagyon durvan.


Egyszeruen megorit ha igy megy el a lany, tobbszor is egy aktus alatt.


Mindent megtennek erte h megjutalmazzon ezzel...


Nekem ez olyan beteljesedeses erzest adna, amit semmi mas nem tudna, pedig meg soha sem volt benne reszem..


Reg ota vagyok egy ilyen lanyra..


Hol talalkozhatnek ilyen/erre kepes holggyel ?


2020. ápr. 25. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha direkt így keresel lànyt abbòl kapcsolat nem lesz...

Plusz ugye tudod, hogy az részben pisi?

2020. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A spriccelős orgazmus elég ritka, és általában csak olyan esetekben "sikerül", amikor megvan a kellő bizalom, önbizalom, és a megfelelő partner.

Szinte semmi esélye, hogy random utcán leszólítassz egy random lányt és ő így fog elmenni.

Inkább keress normális kapcsolatot és lehet idővel ez is vele fog járni a kielégülésével. De lehet, hogy sose lesz részed ilyenbe.

2020. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem olyan nagy dolog, ha eltalálod a nő G pontját. Szerintem minden nő képes rá, csak a férfiak nem találják el azt a pontot. Ha egyenes a péniszed, akkor polcold alá a lány derekát szex közben kispárnával, ha felfelé görbül, akkor misszionáriusban nagyon jól eltalálhatod neki, ha lefelé görbül, akkor sajnos max. hátulról fogod tudni ingerelni és még akkor se biztos.
2020. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1x sikerült eddig életemben, de akkor brutálisan fel voltam izgulva

Szerintem nagyon nehéz, bár minden fejben dől el és valóban sok múlik a bizalmon.

2020. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
#3 ez szerintem hülyeség, hogy felfelé konyuló farokkal találhatod el csak, vannak olyan lányok akiknek pont a lefelé konyuló jön be mert az izgatja nekik..... nem egy helyen van
2020. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
5-ös, azt te hol hallottad, hogy a G pont nem egy helyen van? A hüvely felső részén van, a bejárattól nem túl messze. Én arról még nem hallottam, hogy máshol is lehet.
2020. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felfele görbülő pénisz a legjobb!
2020. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő technikával bármelyik csaj tud alattad spireccelni. Persze az fontos, hogy legyen bizalom és ne első talin próbálj ilyet mert akkor tuti nem tud ellazulni.

Neten rengeteg videó van arról hogy milyen pózokban a legkönnyebb akár úgy ujjazni egy lányt, hogy spircceljen.

Én személy szerint könnyen élvezek és viszonylag sokszor is, de sosem ezzel indítok egy ismerkedés során, sőt akkor eléggé kis ártatlannak tűnök, így mindig van meglepetés mikor egy élvezésmániás csaj lesz előtted.

Két férfi volt az életemben akik tudtak addig izgatni amíg spricceltem, nekik könnyen ment de más nem is igazán mert volna ilyesmit kipróbálni, illetve a technika se ment nekik.

Sajnos nincs senki fejére írva, hogy milyen az ágyban így inkább azt javasolnám, hogy keress egy számodra megfelelő lányt (szexen kívül) és majd ha odáig eljut a kapcsolatotok, akkor lehet neki is fog menni.

Spricceléssel indítva lehet azok is letagadják, akik amúgy maguknak is tudják csinálni.

2020. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szívesen az ujjadra pisilek
2020. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem még sose sikerült, szóval nem hinném hogy bárkinek menne
2020. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!