Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Féljek orálisan kielégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féljek orálisan kielégíteni egy srácot?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék szopni. Egyszerűen kívánom a péniszt. Viszont soha nem tettem még. Már sokszor elképzeltem, hogy hogyan csinálnám, olyankor picit fel is izgulok. Viszont félek attól, hogy ha lenézne rám, akkor nem fogadná valami szép látvány.. az igazat megvallva kövér vagyok. Félek attól, hogy hiába lenne jó érzés számára, amit teszek, csúnyának gondolna abban a pózban. Attól is félek, hogy fantáziálok és tényleg szeretném úgy tenni, ahogy, de ha rá kerülne a sor, akkor elbénáznám, vagy nem merném megtenni. Pedig tényleg.. már annyira kívánom😔

18/L



2020. ápr. 25. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Én nem engednék a közelembe elhízott, kövér nőt, és éppen az miatt, amit írtál, a látvány miatt. De ez az én személyes véleményem.
2020. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel!

Sokaknak a duci nők jönnek be :)

Egyet se félj.

2020. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha szép arcod van akkor nem gond ha kövér vagy. Én többször is szopattam már duci, de szép arcú lányt. Így ha lenézek is tetszik a látvány ahogy pislog rám a szép szemeivel. 😁

Másrészt ha elég jól és odaadóan csinálod az tud kárpótolni.

2020. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát azaz igazság, ha tényleg ennyire kívánod a szopást, akkor szerintem csak jó élményt tudsz okozni 1 férfinak.

Mert aki ennyire szereti, az 90%-ban jól is csinálja.

Úgy, hogy ne legyenek hülye gondolataid, biztos jól fogsz szopni... 👌

F

2020. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Semmi okod félni, biztos hogy találsz hozzá olyan hímneműt, akivel bejöttök egymásnak!
2020. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Elösszor is ha zavar hogy túlsúlyos vagy, es nincs szervi/hormonalis problémád akkor tegyél a fogyás érdekében, mert ha magunkal nem vagyunk megelégedve az szörnyű dolog

Masodszor meg ha ennyire kívánod valóban valszeg jól fogod csinálni és a partnered élvezni fogja, csak találj olyat akinek bejösszi, mindenkinek van egy párja valahol ! :)

2020. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne problémázz annyit a szopás mindig bejön a férfiaknak , csak csináld teljes odaadással , és akkor biztos jó lesz !
2020. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 thinktank ***** válasza:
84%

szerintem ezen kár aggódni. szerintem a legtöbb férfi nagyon szívesen szopatna egy duci lányt, többek között én is :) És abban a pózban sem vagy csúnyább, sőt.


A legfontosabb a lelkesedés, az meg benned bőven van. A technikája meg könnyen tanulható. És nem gáz rákérdezni sem, pl "Neked hogy esik jól?"

2020. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan próbáld meg. Ha már odáig eljutottatok hogy orál van, addigra már gondolom tisztában lesz a testi adottságaiddal. És sok pasi szereti a duci lányokat.
2020. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy ha eljutsz egy férfival odáig, akkor nem fog elmenni a kedve attól amit lát, ha lenéz :) Eleve olyannal fogsz összejönni aki szereti a telt lányokat (nagyon sokan szeretik, köztük én is ;)) Ezek után pedig a többi már adja magát. Ha ennyire kívánod és tudod is, hogy mit tegyél akkor ez hatalmas élmény lesz nemcsak neked, hanem a srácnak is :)

Hajrá, remélem összejön ;)

2020. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!