Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Féljek orálisan kielégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féljek orálisan kielégíteni egy srácot?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék szopni. Egyszerűen kívánom a péniszt. Viszont soha nem tettem még. Már sokszor elképzeltem, hogy hogyan csinálnám, olyankor picit fel is izgulok. Viszont félek attól, hogy ha lenézne rám, akkor nem fogadná valami szép látvány.. az igazat megvallva kövér vagyok. Félek attól, hogy hiába lenne jó érzés számára, amit teszek, csúnyának gondolna abban a pózban. Attól is félek, hogy fantáziálok és tényleg szeretném úgy tenni, ahogy, de ha rá kerülne a sor, akkor elbénáznám, vagy nem merném megtenni. Pedig tényleg.. már annyira kívánom😔

18/L



2020. ápr. 25. 12:16
1 2
 11/11 -=CRYstal=- ***** válasza:
ha elő rántod a lőcsöt és rácuppansz,senkit sem fog érdekelni hogy nézel ki,a úgy csinálod hogy térdre esik,akinek nem jönnek be a duci nők,nem is rakja az arcába,de ha meg engedi akkor semmi sem állíthat meg hogy addig csattogj a fitymán míg fél ájultan zuhan a padlóra
2020. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!