Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell lovagolni? Sehogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lovagolni? Sehogy sem megy

Figyelt kérdés
Első párommal vagyok együtt, ő tapasztalt. Néztem már videókat, utánaolvastam de egyszerűen sehogy sem megy, hiába próbál segíteni hogy helyezkedjek nekem nem jó érzés, meg neki sem olyan hú de nagy inger ahogy én csinálom. Ma már sokadik próbálkozás után elbőgtem magam, nem akarom hogy csak ő dolgozzon.

2020. ápr. 25. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Gyere, megmutatom!
2020. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
2020. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem úgy ment jobban, ha ő is ült meg én is, a vàllán támaszkodtam és segített a kezével ritmust tartani. Aztán ugyanez a mozdulat fekve. Lehet olyat, hogy tövig beleülsz és kicsit körkörösen mozgatod a csípőd, hogytudj pihenni, majd megint fel-le. Picit ha előrehajolsz és megcsókolod közben kevesebb mozgás, tudsz pihenni. Aztán egyenesebb háttal fel-le egy picit intenzívebben. ^^ Remélem segített.

2020. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Kell, hogy te is mozogj, nem csak le-fel, előre-hátra, hanem tekergesd is a csípődet, néha csak a makkot engedd be, aztán hirtelen tövig ülj. Ilyenkor picit meg is tudsz pihenni. Aztán fellguggolhatsz, a férfi alulról támassza meg a popsikat és így csattoghatsz rajta! Aztán meg leállíthatna a partnered, a popsik alá markolhatna és elkezdhezne dugni keményen. Ekkor is tudsz pihenni. Ezt mondhatod neki.


Én személy szerint imádom, ha rám borítom a nőt, egyik kezemmel összefogom a háta mögött a csuklóit, másik kezemmel paskolom a popsit, vagy ujjazom azt, közben persze dugom heves csókok közepette. Talán ebből tudsz meríteni picit.

Kommunikálj a csávóddal!

2020. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Probald meg a dorditott lovaglot en ugy konyebben mozgok pl
2020. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!