Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen technikát tudtok még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen technikát tudtok még ajánlani a hüvelyi orgazmus elérésére?

Figyelt kérdés
Faroktól, nyalástól önmagában nem tudok elélvezni. Nagyon sokat próbálgattam, eddig az vált be, hogy 2 vibrátorral kényeztettem magam egyszerre, egyiket felülről, másikat alulról tettem a puncimba, illetve az ha popsival lovagolok egy feltapasztható dildón és közben vibrizem a puncim. Pasival csak úgy megy, ha öklöz és közben simogatja a csiklómat is.

2020. ápr. 26. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy bula lehet alattad.
2020. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pasival semmilyent. Nincs az az élő ember aki megfelelne ilyen igényeknek. Az ingerküszöböd annyira magas hogy azt hús vér ember nem képes átlépni.

Keress egy sperminátort.

Vagy egy olyan pasit akinek két farka van, mindkettő 1500 at vibrál percenként és az első farkon van egy nyelv ami nyalni, szívni tud közben.

2020. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már megtaláltad a módját hogy élvezz el, neked kell kitapasztalni neked hogy a legjobb. Úgy látom a kulcs hogy minél jobban kitöltsenek és a vibri... hát akkor tedd be a pasid farka mellé.
2020. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jacint1988 ***** válasza:
39%
Egy ötletem van, hatha beválik. Egyel babos, tojasos kajákat rantotta stb. Masnap ülj rá egy 2 literes kólás flakonra, de ne legyen rajta kupak! Aztan izgasd a csiklódat a bal kezedel a jobbal pedig öklözd magad! Ha szerencséd van,akkor a csúcshoz közeledve rádjön a finghatnék! Ne ijedj meg! Nyomd meg jól és akkor sikerülhet!
2020. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!