Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok domináns szadista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok domináns szadista mégis nagyon izgat a nő kikötözött kiszolgáltatottsága, ez mire utal?

Figyelt kérdés

Szóval... Csak arról van szó hogy nagyon izgató azt látni amikor a lány teljesen ki van kötözve lábai-kezei megfelelő pózban éd nem tud igazából mozogni.

A férfi meg nyelvvel és a farkával kényeztezi a punciját s amikor látja mindjárt elélvez, a nő nem tudja össze húzni a combjait s továbbra is teljes kiszolgáltatottságnak van kitéve.


Konkrét addig nyalom vagy d*gom amíg jónak látom... De nem szadistaságból, durvulásból... Csak sima szex.


Ez normális a férfinél?



2020. ápr. 26. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de egy ízlésesen megkötözött vagy kikötözött nő látványa még szerintem is szép és erotikus.
2020. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"de nem szadista durvulásból, csak sima szex"

Ez nem sima szex. Nézz utána bdsm nek. Ha az izgat hogy egy nő teljesen ki van neked szolgáltatva és te domániálsz felette, akkor de ez domináns vágy. Csak mondom. Nincs ezzel gond, de minek tagadni

2020. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
De, ez abszolút dominancia.
2020. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
a 2-es válaszolóval nagyon egyetértek, én is mondtam egyszer egy lánynak hogy kötözzön ki, mondjuk nagyon eljátszott velem a végén már azt hittem hogy megőrülök.. Keress ehhez partnert és csináld :)
2020. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Izgathat az is, hogy a nő rád meri bízni magát teljesen, vagy a felajánlkozása, hogy a szexuális kielégülésedre használhatod a testét. A saját örömödre és élvezetedre.

Valahol ott van ezekben a dominancia, hiszen az alá-fölé rendeltség hozza magával, de nem feltétlenül szükséges, hogy téged ez az aspektusa izgasson.

2020. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Kisebbségi komplexus is lehet a leuralás,ez által érzed többnek magadat.Ezt hívják virtuális emelkedésnek.Vagy düh,harag a női nem felé.Elsődlegesen az anya felé tudat alatt.Rendezni anyuval a viszonyt,kimondani ha ez tudatosítottad, vagy azzal a nővel aki megbántott,megsértett,megbocsájtani neki.
2020. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem például középkorú biszex nőként nagyon izgat ha még vagyok kötözve vagy bilincselve és 1 férfi vagy 1 nő vagy akár ketten egyszerre kedvükre játszhatnak velem. Izgalmas megélni azt hogy önként át adom az irányítást és a testem. Természetesen meg szoktuk beszélni előtte a határokat de azon belül bármi megtörténhet. Plusz izgalom ha be van kötve a szemem is és nem látom mi fog következni.
2020. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!