Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti milyen emberrel vesztettéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen emberrel vesztettétek el a szüzességeteket? Ugy értem komoly kapcsolatba vagy csak egy lazábba? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
És hány évesen? Mert olyanról is hallottam hogy az a jó ha számomra nem olyan fontos/ semleges random emberrel vesztem el akivel csak fizikai vonzalom van.
2020. ápr. 26. 16:21
1 2
 11/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A férjemmel (akkor még nem volt az). 20 évesen.


Az első alkalmat szerelemből tisztán akartam. Úgy gondoltam, hogy felnőttként vagy később már úgyis jobban az érdekek játszanak a párválasztásba, úgyhogy az első kapcsolatom az legyen szerelemből.

2020. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen komoly kapcsolatban
2020. ápr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Három évet jártam az akkori életem szerelmével, akivel az egész életemet el tudtam már akkor képzelni (17 éves srác voltam). Nagyon szerettem, mindent megtettem érte. Én szerettem volna nagyon lefeküdni vele, de ő nem állt készen. Én ezt tiszteletben tartottam és vártam rá. Továbbra is elmondhatatlanul szerettem. Aztán végül addig jutottunk, hogy egy kis petting belefért, igaz, nem mondható kölcsönösnek. Míg én orálisan kényeztettem, ő nagy ritkán viszonozta egy kis kézi munkával, de annak is örültem, akkor is szerettem. Végül 3 év után elhagyott 😁

Egy világ dőlt össze bennem.

A feledés érdekében a szakítás után 2 hónapra regisztráltam egy társkereső oldalra. Megismerkedtem egy lánnyal, akivel egy hétig beszélgettünk, majd találkoztunk. Kimentünk a város széli zöld övezetbe, és hát az autóm hátsó ülésén lecumizott, majd beleült a szűz fkamba (amiről ő nem is tudott és nem is vette észre - meglepően sokáig bírtam). 20 éves voltam ekkor, és egyetlen percét sem bánom. Bár az elsőt nem így képzeltem el, de szerintem jó volt ez így. Aztán még kb két hétig "találkozgattunk" a kocsiban, míg végül közös megegyezéssel abbahagytuk.

2020. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Alkalmiban, 19 évesen. Nem érzem egyelőre rossz döntésnek.
2020. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!