Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakitanál egy olyan fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanál egy olyan fiúval aki nem tud jól nyalni?

Figyelt kérdés

Nem sokszor volt lehetőségem "gyakorolni". De úgy láttam hogy nem annyira élvezte a lány. Nem tudom hogyan kell úgy nyalni hogy elélvezzen tőle.

Összejönnél egy ilyen fiúval? Mennyi időt adnál neki hogy belejöjjön?


2020. ápr. 27. 23:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg hogyan jó neki? Miért nem vele beszéled meg? Ha nem tudtok erről beszélni, mert "tabu", akkor még nagyon gyerekek vagytok, inkább ne szexeljetek. :D
2020. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez most mi? Mi a kérdés? Elindultál onnan, hogy szakítanál e, aztán a vége az lett, hogy össze jönnél e? Még ki se dobott a csajod, de te már keresed a következőt, vagy mi van itt?
2020. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha szeretném akk nem szakítanék vele. Max nem erőltetnénk a nyalást, ha úgy sem menne neki ahogy én "tanítgatom"

L

2020. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Alapból tipli lenne neki .
2020. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megtanítanám. Kifejezetten tetszene hogy kezdő:) 20N
2020. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez is egyén függő, hogy kinek mennyire fontos ez. Én például nem szeretem kifelyezetten, nem izgat a dolog, életem egyikk leg unalmasabb szexuális élménye volt, mikor olyannal voltam, aki jó volt benne, engem viszont ez nem tüzelt fel, de az istennek nem lehetett róla lebeszélni. Konkrétan az járt a fejemben hogy menjen már el végre, mert lenne más dolgom is.

De akinek ez fontos, annál ez valószínűleg probléma, bár egyálltalán nem gondolom megoldhatatlannak. Ez is,mint a szex többi része, tanulandó dolog,és gyakorolni kell.

2020. ápr. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Nekem ez nem fontos.

Sok más dolgot viszont ha nem tud megtanulni,akkor kirakom.

2020. ápr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én simám megtanítanám ha szeretem
2020. ápr. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Részemről a nyalás jóval a párválasztás után jön...


"Összejönnél egy ilyen fiúval?"


Tehát előbb kell összejönni valakivel, utána nyalhat.

Fordítva hogy lehetséges?:))

2020. ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen.Mindennap nyalatnám veled a puncimat.

Nem lenne szabad mást csinálnod,csak nyalni,nyalni..

2020. ápr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!