Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet beindítani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet beindítani egy lányt, ha éppen egy ártatlan találka során szeretné elérni a férfi hogy lefeküdjenek?

Figyelt kérdés
Hogyan csinálják a profi srácok, az ő véleményük érdekel, nem a sopánkodó csajoké. A szitu hogy a lány a barátom úgymond és foglalt is, de én valamivel többet akarok elérni, és ehhez most lenne egy alkalom, valószínű egyedül leszek nála

2020. ápr. 29. 07:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2020. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha egyedül leszel nàla akkor csak kiverni tudod. Esetleg ha ő is ott lesz akkor.

Isten mentsen az ilyen baráttól

2020. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én megértem a kérdezőt. Amelyik nőt vinni lehet, vigyék. Gondolom ő is túl sokszor volt a jó fiú szerepben és nagyon nem származott előnye ebből.

Én azt mondom, hogy ja, kajáljatok egyet, közben a vitt üveg bort szipákoljátok be. Hivatkozhatnal arra utána, hogy elgémberedett a nyakad, hátad. Ha szimpi vagy neki, mondani fogja hogy póló le és masszőr indul. Utána te is ajánld fel, hogy megmasszírozod a nyakát, hátát. Aztán közben mehet a nyakcsók, hát csók. Innen meg már szex. 😄

2020. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

13#

Pontosan, nem érdemes jófiúnak lenni, bárhogy veri is a nyálát itt néhány csaj

Pedig pont kiírtam hogy kinek szól a kérdés, hát nem nekik, nem értették meg

Legközelebb már talán lesz rá alkalom hogy megdöntsem, azt ki kell várni

2020. ápr. 29. 10:38
 15/29 anonim ***** válasza:
82%

Nincs tuti recept, mondat, mozdulat amitől minden nő "beindul". Minden nő más és más, viszont a nők többségénél bejön: ha megpróbálsz ráhangolódni, ha érdeklődést mutatsz, ha megpróbálod megnevettetni, ha figyelmes, kedves vagy.

Először a csókig próbálj eljutni, ha az megvan akkor onnantól kezdve már könnyű utad lesz. Ha a lány nyitott és szimpatikus vagy neki akkor belemegy, ha viszont szerelmes és hűséges akar maradni akkor a legnagyobb Casanova sem tudná elcsavarni a fejét.

2020. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%
Az tiszta, hogy akit lehet vinni azt vinni kell, de akkor nem így kell feltenni a kérdést, hogy "ártatlan találka".
2020. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 (:Puszedli :) ***** válasza:
74%
Én a csaj helyében tuti felképelnélek. Leszarnám milyen barát vagy ha a kapcsolatomat nem tartod tiszteletben. Nem véletlenül van azzal a pasival. Tiszteletben tarthatnád a döntését. Ha akartvolna valamit tőled akkor veled kezdett volna nem a párjával. Nyilván ott fogsz roskadni a barát zónába. Habár ilyen barát nekem nem kéne akit nem érdskel a boldogságom meg nincs tekintettel semmire mert a fa*a vezérli.
2020. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Kis puszedlicskének üzenném hogy akit most védeni próbál, az nem éppen ártatlan leányzó, én meg nem az a lányról lányra járós típus, ezért született a kérdés.

Nyilván azért akarom megfektetni mert képes lefeküdni akárkivel, akkor pedig miért én maradjak ki? A könnyűvérűek nem érdemelnek ilyesféle védelmet amit te itt képviselsz, ne magadból indulj ki, egyáltalán kár volt beleártani magadat ebbe a storyba, mert képtelen vagy kezelni ezt a történetet

Máskor olvasd el kiknek írom ki a kérdést!

2020. ápr. 29. 22:20
 19/29 A kérdező kommentje:
A pofozást amúgy megérdemelném az biztos, de csakis azért mert nemcsak megtenném vele, de még el is mesélném a haveroknak, nem tudnám magamban tartani. A barátságot is feláldoznám az önzés oltárán, mert muszáj, ezt követeli a férfiasságom
2020. ápr. 29. 22:36
 20/29 anonim ***** válasza:
78%
Férfiasságod?! XD ez jó... Ne haragudj de aki itt kérdezi meg hogy egy eleve "könnyűvérű" lányt hogyan kell ágyba csalni, úgy hogy a már említett lánynak kapcsolata van, annak nincs férfiassága... :D
2020. ápr. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!