Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hüvelyi orgazmust nehéz elérni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi orgazmust nehéz elérni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire vagy ügyes és mennyire engedi el magát a lány/nő hozzá.

De amúgy nem nehéz kivitelezni a dolgot, ha tudod, hogy mit csinálsz.

26F

2020. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki mondja, hogy ilyen-olyan nehéz. Én eddig még mindig barátnőmmel összehoztam rendszeresen.
2020. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lovagló pózban próbáld. Nekem úgy mindig sikerül :)
2020. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
20L
2020. ápr. 27. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem könnyű. 20/L
2020. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
En már attól elmegyek ha tolja befelé a péniszét... (előtte azért van előjáték)
2020. máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nők, akik nem tudnak így elmenni, vannak, akik igen. Próbálkozni kell, de ha nem megy, felesleges erőltetni, rágörcsölni. Helyette inkább más módon "kell" elérni az orgazmust :)

Én egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt hüvelyi orgazmusom.

Amúgy a hüvelyi orgazmus is gyakran valójában csikló orgazmus, mivel a csikló, hüvelyfalban lévő végződései izgatják. Érdemes egy kis anatómiai ismeretet elsajátítani:)

Felesleges azon kattogni, hogy hüvelyinek kell lennie! Csak legyen jó mindenkinek :)

22N

2020. máj. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
velem nem, de májusra betelt minden szabad időpontom hisztéria kezelésre :S
2020. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dworkyll ***** válasza:

"Drótozás" kérdése. Az a kérdés, hogy milyen a beidegzése a hüvelynek (igen, a csikló felől, ami jóval nagyobb annál, mint ami látszik). Ha nem annyira sűrű a hüvelyoldali, és az illető "nem fedezte föl magának/nem tanulta meg", akkor lehet nehéz. Azaz ez idegzés és bizony tanulás kérdése. Nem kevesen vannak, akiknek ez egyszerűen nem megy. Van akinek nehéz, és van akinek könnyű.

Kész szerencse, hogy bőven vannak alternatív lehetőségek ;-) csak ne féljetek fölfedezni és kihasználni őket. És persze sokat használ a kapcsolatnak, ha a pasi tisztában van azzal, hogy mi a jó a párjának (és mi nem).

2020. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

#7


"Amúgy a hüvelyi orgazmus is gyakran valójában csikló orgazmus, mivel a csikló, hüvelyfalban lévő végződései izgatják. Érdemes egy kis anatómiai ismeretet elsajátítani:)"


valóban érdemes egy kis anatómiai ismeretre szert tenni, hogy ne írj butaságokat, ráadásul nő létedre, igen.

a hüvelyi orgazmus a g-pont stimulálásával történik, aminek a világon semmi köze a csiklóhoz, ugyanis a g-pont a hüvelyfal belső - köldök felőli - részén található 3-4-5 centiméterre.


ha a nők nem nyugtatgatnák egész életükben a vékony farkú férfiakat, hogy nincs velük semmi baj, akkor lehetséges, hogy egy kicsit tisztábban látná ezt a kérdést mindenki.

el kellene végre fogadnia mindenkinek, hogy hüvelyi orgazmus _nem létezik_ kifejezetten vastag farok nélkül, és itt van egy pont a mondat végén. ez van.


ennek egyébként evolúciós oka van, ugyanis a nő megtermékenyítőképességét nagyban befolyásolja, hogy van-e hüvelyi orgazmusa, miközben a férfi ejakulál, ugyanis, ha van, akkor egészen biztosan a petesejt felé tudja "szívni" a hüvely a hímivarsejteket, a hüvelyfal önkéntelen pulzálásával.


hüvelyi orgazmust nem nehéz elérni, ha vastag farkú, potens* férfival szexel egy nő. amúgy gyakorlatilag lehetetlenség.


*a potens itt azt jelenti, hogy a férfi képes a nő g-pontjára kellő ideig nyomást gyakorolni, ha kell 20-30 percig is, és _folyamatos keménységgel_, amíg nem történik meg az orgazmus


magyarul mantrázhatja a nők 90 százaléka, hogy nekik ez nem megy, és őket nem is érdekli a dolog, de lehetséges, hogy nem olyanokkal kéne mindig összefeküdni, akik jajongva húzzák ki a vékonyka virslit másfél perc után a punciból, és már nyomják a nő szájába hörögve, hogy aztán beírhassák gyakorira kérdésnek, hogy "párom nagyon élvezi a szexet, én nem annyira. mit szúrok el?"

2020. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!