Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet beindítani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet beindítani egy lányt, ha éppen egy ártatlan találka során szeretné elérni a férfi hogy lefeküdjenek?

Figyelt kérdés
Hogyan csinálják a profi srácok, az ő véleményük érdekel, nem a sopánkodó csajoké. A szitu hogy a lány a barátom úgymond és foglalt is, de én valamivel többet akarok elérni, és ehhez most lenne egy alkalom, valószínű egyedül leszek nála

2020. ápr. 29. 07:33
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Miért is?

Ja mert tapasztalatlan, persze

Aki ilyen hülyesêgeket ír mint a csajok előttem, na nekik nincs férfiasságuk, azért mondanak ilyen butaságokat, én pedig tapasztalat nélkül kérdezek ilyeneket, attól még a férfiasságommal nincs semmi gond

Erre jó ez az oldal, nem kéne fikázni azt aki kérdez

2020. ápr. 30. 00:26
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem lennél leszólva, ha nem lennél ilyen idióta. Az itt válaszolóknak nem azzal van a baja, hogy bizsereg a kukid, hanem hogy tudod hogy van valakie, ennek ellenére te le akarsz feküdni vele... Kíváncsi lennék, hogy hány éves lehetsz, hogy ezen a szinten vagy
2020. máj. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 (:Puszedli :) ***** válasza:
56%
Ha írtad volna h a csaj könnyű vérű vagy nem érdekli a párja mert már megcsalta az más lett volna. De mivel nem írtad mégis honnan kellett volna tudnom? Szívjam ki a kis ujjamból?
2020. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Csaj vagyok!

Nekem az olyanok nagyon bejöttek,ha úgy nézett rám egy srác,magabiztosan. Esetleg egy kis szexuális téma is mehet,mik voltak a legjobb élmények,de ne a pasijáról beszéljen. Alkohol. Ha ennyire benne vagy a témában,szerintem menj rá tudat alatt. Ne vegye észre rögtön,lehet több alkalmas kell legyen a dolog,de meglehet fogni.Mondjuk te ismered,mennyire jön be neki a magabiztos duma. Kicsit nehéz,ha írnál a csajról,milyen stílusú,hol taliztok,mennyire vagytok jóban? :)

Én tényleg szeretnék segíteni,mint nő,hogy mik jönnek be a lányoknak.

2020. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

A téma ugyan nem aktuális most éppen, de még az lehet.

Az úgynevezett "barát" csaj azért lett barát mert mindketten ennyit akartunk a másiktól, nem futotta többre, egyikünk sem akarta igazán, csak játszadoztunk egymással, és mivel szimpik voltunk egymásnak maradt a barátság

Mindeközben ő sikeresen bepasizott, aminek én még örültem is mint "barátja", csak én ne maradtam volna egyedül, így pedig nyomasztó a dolog.

A találkozó témája ártatlan volt, és ha egyedül lett volna (na nem a pasijával fogadott szerencsére) akkor próbálkozom be nála, ehhez kértem itt segítséget

De másként alakult, most inkább nem erőltetem a dolgot, köszi a segítő szándékú választ az utolsótól

2020. máj. 1. 22:07
 26/29 anonim ***** válasza:
Az egyéniségeddel. Abba viszont nem fér bele az "ölni tudnék egy kis szexért szindróma.
2020. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Te mégis miről beszélsz 26#?

A meghódítására célzol amikor csak lefeküdni szerettem volna vele? és az hogy szexelni akarok az nem fér bele abba hogy szexelni próbálok vele?? Nálad is bajok vannak úgy látom

2020. máj. 3. 16:14
 28/29 anonim ***** válasza:
A barátját alapból nem dugja meg az ember!
2020. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

A fiúbarátot semmiképpen, a lány barátot ha összejön, és nincs más, akkor mindenképpen

Mégis mi tiltja meg ezt?

2020. máj. 3. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!