Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne ezt a problémát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt a problémát megoldani?

Figyelt kérdés
Lovagló póz a kedvencem,de mivel kicsi a farkam igy mindig kicsúszik a punciból ebben a pózban,főleg ha gumi is van rajta,mert ugye most nincs barátnöm..Pedig mindennél jobban vágyom arra hogy egy lány jól meglovagoljon,de ez csak ezek szerint álom marad.?
2020. ápr. 29. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
kutya póz
2020. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó de irtam a kérdésben hogy lovagló póz a kedvencem,ezért szeretném v hogy megoldani ezt a problémát..
2020. ápr. 29. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 20centis vibrit,abba ültesd bele a csajt.
2020. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs is csajod akkor mit akarsz?
2020. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lovagoltam már kb 10-11 centisen és egyszersem csúszott ki. Szerintem csak jól kell felmérni, hogy meddig lehet mozogni, es ezt már akkor fel lehet mérni mikor tövig ül a csajod benne.

N

2020. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lánynak kell tudnia, odafigyelnie hogyan és mennyire mozoghat. Páromnak sincs nagy mérete, de ritkán csusszan ki.
2020. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobj le a pocakból (ha van), vékonyabb partnert válassz, tegyél a hátsód alá egy párnát - s ahogy fent írták a lánynak kell ráéreznie meddig, hogyan mozogjon s egy 10 cm-s sem csúszna ki.
2020. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy a csaj mennyire ugrabugrál... négy öt centis fel- le mozgással, ha közben megfelelően tekergeti a csípőjét, tökéletes tud lenni. Nekem volt olyan nőm, aki a 14 centis farkamról is állandóan "leugrálta" magát, a mostani párom meg alig mozog föl le, de tökéletesen mozgatja a csípőjét és sosem csúszik ki, ráadásul sokkal intenzívebb és izgatóbb érzés.
2020. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!