Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mièrt van barátjuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mièrt van barátjuk vagy barátnőjük agoknak az embereknek, akik nem igènylik a testi èrintèst?

Figyelt kérdés
A testi èrintès alatt nem csak a szexet èrtem,hanem az ölelèst,ès bújást is.

2020. máj. 1. 10:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat:azoknak az embereknek
2020. máj. 1. 10:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy legyen.Van egy robogóm a sufniban.

Nem használom,csak van.

Megszokásbol,kényelemből együtt vannak,együtt élnek közös háztartásban.Mint a lakótársak.Segítik egymást,beszélgetnek,még közös programokat is szerveznek,csak éppen nem élnek a szó szoros értelemben párkapcsolatban.Nincs semmi szex,érintés.


Sokan élnek így,ilyen a kihült kapcsolat.Meglepően elég sok évet lehet így leélni egyébként.

2lehetőség van

Vagy így élik le az életüket,vagy lépnek,és keresnek mást.

2020. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Kihagytad azt az opciót, hogy megfelelési kényszerből, azaz társadalmi elvárásból élnek így. Az ilyen embereket sajnálom leginkább.
2020. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mind2 válaszoló kihagyta az egyik legfontosabb dolgot.

Lehet hogy a aszexuálisok.

2020. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha az erintesen kivul igenylik egymas tarsasagat, jelenletet? Beszelgetnek, turaznak vagy egy horgasztonal ulnek es senki massal nem csinalnak.
2020. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerveznek közös programokat, egy hullámhosszon vannak, ezért nagyon jókat tudnak beszélgetni meg ilyesmi. Semmi szex, semmi érintés. És így is lehet élni. És ahogy az előttem lévő válaszoló mondta, lehet hogy aszexuálisok (én is az vagyok)...
2020. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat (előző vagyok)

Az előző előtti válaszoló ****

2020. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok megint. Nyilván tudom én is, hogy léteznek aszexuálisok, direkt nem írtam oda, mert tudtommal azért ritkább esetben fordul elő, mint a többi lehetséges opció. Persze lehet én tudom rosszul. Ezen a fórumon természetes ha most feltennék egy kérdést, hogy ki aszexuális, akkor írhatnak egy csomóan, de ne ebből induljunk ki, hanem a közvetlen környezetünkből, amikor azt látod, hogy két ember tényleg csak azért van együtt, mert hát úgy tanulta hogy illik, hogy legyen valakije, hogy nem jó sokáig egyedül, meg szülők/nagyszülők unszolása, vagy mert egyszerűen megőrülnek egyedül, és akkor jön ez a se veled se nélküled, meg hasonlók. Szóval bocsánat az előzőtől, aki aszexuális, és nem soroltam a lehetségek okok közé, de mondom, tudomásom szerint ezek a legritkább esetek, és inkább elkényelmesedés, megszokás, társadalmi okai vannak.


Tehát mégegyszer érthetően, a kérdés nekem úgy jött le mint "azoknak az embereknek", akik többségben vannak, és a közvetlen környezetünkben is tapasztalhatjuk elég sűrűn, csak úgy valami miatt együtt tengődnek, mikor már nagyon nem kellene, és nem aszexuálisakra gondoltam, mert ők egyértelmű hogy miért nem igénylik. A kérdező kétlem, hogy több aszexuálist ismerne, mint olyat, akik megrekedtek egy elhidegült, értéktelen házasságban/kapcsolatban.


Mellesleg 29 éves fejjel elmondhatom, hogy eddig egyetlen olyan fiú ismerősöm van (volt osztálytársam), aki nem tanúsított semmilyen jellegű testi, vagy szexuális érdeklődést se fiú, se lány iránt. Nála az a gyanúm erősen, hogy aszex, mert azért a társalgást nagyon nyomatta egy időben, de mindig is fura volt, hogy lányokkal úgy barátkozott, mintha ő is csaj lenne. Sokáig azt hittem pasiként, hogy meleg, meg a többiek is, de én úgy voltam vele, hogy akkor saját bőrömön kellett volna tapasztaljam, hogy rám máshogyan tekint. Szóval eddig úgy néz ki egy olyan embert ismerek közel 30 év alatt, akire kimondhatom, hogy feltehetőleg aszex. És több olyat láttam, akik csak úgy vannak egymással, de hogy miért, senki nem tudja...

2020. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!