Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megszakításos módszer mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszer mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Nem rég vesztettem el a szüzességemet, eddig 3 alkalom volt, de nem szedek fogamzásgátlót, pasim nem használ óvszert. Tehát nem védekeztünk egyszer sem csak annyi hogy mindig kiveszi mielőtt elmegy. De párszor meg áll közben mert vissza tartja magát, olyankor nem lehet hogy egy kicsit belemegy? Mennyire biztonságos ez így?

2020. máj. 1. 12:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De a pasim mért nem vesz fel óvszert? Fel sem hozza hogy ez így nem biztonságos meg stb. Azt is mondta hogy most nincs is nőgyógyász ahova tudnék menni. Magyarul tisztában van azzal hogy én nem szedek tabletát. De azt hiszi ebből nem lehet gyerek? Vagy nem értem
2020. máj. 1. 13:43
 12/18 anonim ***** válasza:
16%
Annyira nem veszélyes azért. Persze, bármikor becsúszhat egy gyerek, de nagyon kicsi rá az esély. Csak annyi, hogy időben ki kell húzni. Ilyenkor egyedül az előválladék lehet veszélyes, mert abban is vannak spermiumok. Amúgy nekem is volt olyan csajom, akivel sosem dugtam óvszerrel, és fogamzásgátlót sem szedett sose. Engem nagyon idegesít az óvszer, ő sem szerette a puncijában a gumit, mégsem lett gyerek. 24f
2020. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Van szád, mond meg neki, amíg nincs gumi, nincs dugi.


Ez ennyire egyszerű. Ha ennyit nem fog fel, akkor le kell pattintani magadról, mert ez csak rosszabb lesz.

2020. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Imádom, mikor dugni tudnak az emberek, de kommunikálni már nem.

Szerinted miért nem húz a pasid óvszert? Elárulom: mert pont leszarja, ha teliberak. Nem neki kell ám majd kapartatni menni, sőt, ha véletlen kitalálod, hogy neked kell a kölök, akkor majd szépen lelép azt ennyi.

A pasid is egy gyökér, de te még nagyobb idióta vagy, hogy szó nélkül hagyod. Nem baj kislány, majd a saját károdon hátha megtanulod, hogy nem kellene védekezés nélkül kefélni.

2020. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
love sex = durex
2020. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jaj, de tudod okolni a pasidat!!!

Azt kérdezed, hogy ő miért nem tesz fel gumit? És Te miért nem védekezel? Van más mód is nemcsak tabletta.

Elhiszem egyes válaszolóknak, hogy nem védekeztek mégsem lett semmi, de erre Te sose támaszkodj!!! Pontosan akkor jön ki az előnedv ÉSZREVÉTLENÜL a pasidból, amikor szünetet tart! Azért szüneteltet, mert érzi, hogy rögtön elélvez (egyenesen beléd!), de jöhetnek a spermiumok is az előnedvben. Sok szerencsét!

2020. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"De a pasim mért nem vesz fel óvszert?"


Mert egy önző f--sz.


Egyébként én nem értem: nem vesz óvszert, gondolom, mert csökkenti az élvezetet - de az nem csökkenti, hogy figyelni kell és a legjobb pillanatban ki kell húzni?


A megszakításos védekezés NEM védekezés.

Örülj, hogy eddig nem estél teherbe.

Ragaszkodj, hogy vegyen fel óvszert!

2020. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Egyébként én nem értem: nem vesz óvszert, gondolom, mert csökkenti az élvezetet - de az nem csökkenti, hogy figyelni kell és a legjobb pillanatban ki kell húzni?"

Egyáltalán nem, én pl ha gumival dugok, akkor is kihúzom, és szinte mindig arcra, szájba vagy cicire élvezek, az a legjobb. Punciba nekem nem olyan jó. És igen, gumival sokkal jobb dugni.

2020. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!