Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használja valaki a hőmérőzést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használja valaki a hőmérőzést fogamzásgátlásra? Mennyire megbízható módszer?

Figyelt kérdés

Valamit amikor a testhőmérséklet szerint már túl vagy az ovuláción, akkor védekezés nélkül vagytok együtt a partnereddel, elmegy benned?


Köszi előre is!

20/L



2017. júl. 4. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Mindjárt kapsz hideget-meleget :D

Az itt nem fogamzásgátlás, csak a 8 gumi, és a 3havis nőgyilkos szuri egyben.

Tény, a legmagasabb kockázattal járó védekezési forma.

Inkább magabiztos kiszállás (nem utolsó pillanatban húzza ki).

2017. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

A naptár módszer önmagában 30%-os.

A hőmérőzéssel ÉS a nyákvizsgálattal EGYÜTT 60% körül van.

2-3 éven belül számíthatsz így a gyerekre.


A megszakított közösülés NEM ad védelmet! Ott teljesen esetleges, mikor jön majd a gyerek.

2017. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

#2-es:

Ezt tényleg képes voltál leírni?

Vizsgálatokkal, beleélvezéssel, 60% védelem...

Kiszállásos védekezés meg nem védekezés?

én 23 éve így védekezek, 2 tervezett gyermek, sok nő, 0 megszakított terhesség!

Igen, jól olvasod, 0 megszakított terhesség!

Mint írtam az első hozzászólásomban, adj be magadnak még két proverát, és hírdesd a megfelelő fogamzásgátlást :D

2017. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

"én 23 éve így védekezek"

És kit érdekel?

TE EGYEDÜL!

A megszakítás azért nem védekezés, mert teljesen megbízhatatlan. Az, hogy ti zsonglőrök vagytok, a ti dolgotok. Kaszkadőrök is léteznek, akik naponta felrobbanó házakból repülnek ki.

2017. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt: elég, ha kicsit lustizol és utána méred a hődet, már mást mutat. Itt meg tized fokos változásokról beszélünk. A naptár módszernél nézni kell a hüvelyváladékot is. Peteérés után 3-4 nappal lehet ilyenkor is védekezés nélkül szexelni.

Én ezzel a hőmérőzéssel akkor szórakoztam, mikor babát akartunk. Szépen be is lőttem, hogy mikor volt peteérésem, rá egy hétre már lövögettem el a teszteket, hátha...

Semmi.

Késik a havim, fáj a mellem, még mindig negatív a teszt. Egy hét késés után lett halvány pozitív. Vagyis bő egy héttel később volt peteérésem, mint a félidő, hiába volt a hőgörbe alapján akkor. Aztán kiderült, hogy hormonális gondok is vannak. Progeszteronhiány, rövid luteális szakasz, stb. Mindez óramű pontosságú ciklus mellett!

Naptár módszert csak akkor, ha nem gond egy baba!

2017. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!