Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 40 éves, ingadozó vérnyomású...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves, ingadozó vérnyomású nőnek létezik valami megbízható fogamzásgátló módszer?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen,hogy magas vérnyomàst és egyéb bajokat okozhatnak a fogamzàsgàtló tablettàk.Meg talàn 40 felett nem is irjàk fel.A többiben nem bízok.Vérnyomàsom alapból jó gyógyszerrel ,de hajlamos néha felszökni.Màr emiatt félek tàrsat is keresni meg mindentől.Mit csinàljak?
2018. jan. 16. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hormonmentes spirál? Illetve olyan is van, amiben van hormon, de ösztrogén nincs.
2018. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gumi?
2018. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer. Bárki használhatja gond nélkül. Kivéve, ha allergiás vagy rá, vagy a partnered, viszont arra is van megoldás. Hipoallergén óvszer.
2018. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,még a gumi baràtsàgos megoldàs lenne csak kevésbé megbízható :(
2018. jan. 16. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne az óvszer megbízható? Csak tudni kell használni.

15 éve élek nemi életet, ebből mindösszesen 5 és fél évet védekeztem fogamzásgátlóval (amellett sem lettem terhes), voltam tervezetten terhes, szóval azt leszámítva a többi óvszeres védekezés volt, szóval hosszú évekről beszélünk és soha egy sem szakadt ki. Jelenleg is azzal védekezünk a férjemmel, mivel szülést követően nem bírta a szervezetem a hormonokat.

2018. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gumi szerintem megbizhatò tudni kell a mèretet mi kell a fèrfinak èn ajanlom a durexet èn is mindig olyat veszek eddig sose volt problèma, nyilván èn aktus után vizzet töltök bele igy leelenőrizve nem e szakadt de nem szakad az olyan könnyen viszont ha baj is lenne èszrelehet venni szòval szerintem ha normàlisan hasznàljak ugy ahogy kell plusz jo a mèret akkor nem lesz baj
2018. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!