Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elítélendő, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha egy felnőtt férfi egy 14 éves lánnyal szexel?

Figyelt kérdés

Egyik nő ismerősömmel vitatkoztunk ezen, kiakadt rajta, hogy azt mondtam, hogy ha kopogtatna az ajtómon egy 14 életévét betöltött lány, hogy du.gjam meg, én megtenném.


Szerintem a legtöbb pasi megtenné, szerintetek?


Én 26 vagyok.



2020. máj. 3. 08:48
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
70%

Én se mondanék nemet ha màr van melle és nem tűnik kisgyereknek pedig 35 vagyok. Ha dugni akar akkor inkább már én húzzam meg mint valami 16 éves Kis nudli pöc$ű aki csak élvezni akar anélkül hogy figyelne a csajra.


Amúgy 12-14 közöttivel akkor sem lehet szexelni ha valaki még nem töltötte be a 18 at de a büntethetőség hiánya miatt nem vonják őket felelősségre.


Az emberek nem egy kétjegyű számra izgulnak fel hanem elsődleges és másodlagos nemi jellegekre amik a serdülőkorra már általában elég jól fejlettek. Ha kitennénk ide egy 13 éves csaj fenekét rengetegen írnák hogy így meg úgy csinálnának vele ezt meg azt ha egy 14 éves lány mellét raknánk ki képen (ami ugye illegális) akkor is ugyanilyen kommentek születnek rá mert ezekből senki nem tudja eldönteni hogy hány éves az illető mivel hogy egy 18-22 éves lánynak ugyanilyen teste lehet...

Sokan szeretik a saját jóváhagyásukat korhoz kötni pedig ez nem úgy működik hogy egyik napról a másikra vonzó lesz valaki. Még előtte való nap "jaj még gyerek" a születésnapján meg "jaj már milyen ba$znivaló"...

2020. máj. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
83%
Ja és hozzáteszem hogy általános hatodikban a technikatanárnőmre vertem ki... 13-14 évesen. Akkor mindenki tudta mi az a szex csak nem tapasztalta. Ha elkapott volna azt élveztem volna pedig 35 40 között lehetett... Az is igaz hogy ha bármelyik csaj osztálytársam azt mondja hogy akar tőlem valamit abban is benne lettem volna.
2020. máj. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
29%
Mennyi beteg ember van itt te jó Isten. 14 éves még gyerek. Oké, hogy tudja mi az a szex, de még fejlődésben van a teste/személyisége. Az a férfi aki 14 évesekre, vagy netán fiatalabbakra izgul az nem normális, hanem beteg. Volt tapasztalatom az ilyen beteg elmékkel. Az igazi férfi nőkre izgul.(le lehet pontozni)
2020. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
25%
Nem csak elítélendő, büntetendő.
2020. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
64%
Aki egy gyerektestű 30 évesre izgul akinek melle sincs az meg tök rendben van.... :D
2020. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
73%

Ez a kor-témakör úgy látom sokaknak megmozgatja a fantáziáját.

Nos sosem érdekelt a korkülönbség, ha fejben érett volt a partnerem és passzolt a kémia köztünk bármi lehet. De!!! 14-17 között még nagyon nagyon fiatalokról beszélünk.

Azt gondolom, hogy ilyen fiatalon egy lány, nő még nem a saját belső ösztöneire hallgatva teszi meg, hanem nagyon is befolyásolható, és itt van az idősebb pasinak a felelőssége.

45 éves vagyok és akadtak az életemben sokkal fiatalabb hölgyek, de az nem arról szólt, hogy csak én akarok valamit tőlük és ezért mindent bevették, hanem kölcsönös volt a vonzalom!

2020. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 Lazy Lover ***** válasza:
60%
31 nél a pont!!
2020. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
57%
Én szívesen kényeztetnék ilyen korú lányokat, hogy nekik is jó legyen... :)
2020. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
64%

Ezt küldta a kedves férfi a fiókomba.

A felhasználóneve a nagyon ötletes:"Mindenkit megdugok"


Ezek vagytok,genetikai hulladekok,!!

de nem ferfik!!


38N


"én és a pedofil haverjaim partiba fogunk vágni téged és a kis lányodat, mindketten terhesek lesztek és szülni fogtok, mert a nők azért vannak, hogy a férfiak kedvére tegyenek és kielégítsék a férfiak vágyait és gyermekekkel ajándékozzák meg a férfiakat, az igazi férfiak nem törődnek a korkülönbséggel és szétbasszák a 18 éven aluli kis puncikat is"

2020. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
40%

# 39


Miért általánosítasz egyilyen retardált levele miatt?

2020. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!