Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elítélendő, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha egy felnőtt férfi egy 14 éves lánnyal szexel?

Figyelt kérdés

Egyik nő ismerősömmel vitatkoztunk ezen, kiakadt rajta, hogy azt mondtam, hogy ha kopogtatna az ajtómon egy 14 életévét betöltött lány, hogy du.gjam meg, én megtenném.


Szerintem a legtöbb pasi megtenné, szerintetek?


Én 26 vagyok.



2020. máj. 3. 08:48
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
38%
I love pussinak üzenem, hogy 14 éves még kiskorú! Lehet, ci g ányoknál másként nézik a korhatárt.
2020. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
96%
21-es:attól függ, hogy nevelték azt a fiatalt, ha van női önérzete, akkor kivárja a megfelelő kort és a megfelelő embert.
2020. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
61%
32-es: neked sincs semmilyen erkölcsi érzéked!!!
2020. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim válasza:
70%
Egy csöppet sem elítélendő és nem is büntetendő dolog a tini pinácskák megdugása. Ha módosíthatnám a törvényt, akkor Magyarországon még a 10 éves korú puncikat is büntetlenül dughatnák a 70 éves férfiak is. Szerintem le kellene vinni a korhatárt 14 évről 10 éves korra. A 10-14 éves kis pinácskákat is meg kellene dugnunk, valakiknek őket is dugni kellene.
2020. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim válasza:
60%
Világ Pedofiljai Egyesüljetek!!!!
2020. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
67%
I love Pussy-nak üzenem, (úgy látom, letiltották talán, hála istennek), aki tini lányokkal akar(na) szexelni, hogy szülhessenek, hogy ő lesz az apjuk, ő fogja eltartani a gyerekeket, mert nem csak megcsinálni kell egy gyereket, te gyö kér - hogy a te szavaiddal éljek -, hanem fel is kell nevelni őket!!
2020. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

A fordított esetre, hogy idősebb lány, fiatalabb srác érdekes mód senki se pedózik meg hogy gyerek a 14-5 éves srác.

Van itt álszentség és kettős mérce...

2020. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
93%
47-es: Igen, másképp ítélik meg a fiúkat meg a lányokat e téren. Egy férfi félreléphet, nem olyan nagy gond, megteszi akkor is, ha nem szerelmes, de egy nő (pláne, ha anya), csak akkor lép félre, ha fülig szerelmes az új párjába.Lásd Tolsztoj: Anna Karenina - van ilyen.
2020. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Igen, a nők is meg vannak ítélve sokszor. Általában akkor ha a testüknek épnek és nem a szerelemnek, családnak stb. Mert ez a női principium. A gyerekek felnevelése és szeretgetése.. A férfiak akkor vannak megítélve, ha szerelmesek. Én bele szerettem eg, 17 éves lányba 30 éves férfiként és mindenki megítél. Hogx biztos csak kihasználom. De ha csak a testemnek élnék és csak megdugtam volna egyszer akkor senkinek semmi baja nem lenne vele.

És nem azért mert nem kapok a saját korom körüliekből. Sőt, ahhoz képest könnxű felszedni őket. De ez a 17 éves különleges... egyéniséggel , saját gondolatokkal, szeretettel teli. Ez pedig nem a kora miatt van, hanem az egyénisége miatt.

A gond pedig itt kezdődik. Hol a határ a túl fiatal és a már nem közt?

2020. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 manly ***** válasza:
79%
Nem elítélendő, nagyon vonzók tudnak lenni és ha ő is akarja miért ne.
2020. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!