Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy rajzolt karakterre is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rajzolt karakterre is lehet szexuálisan túlfűtött szemekkel nézni?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy rajzolt karakter is lehet szexi?


Az igazat megvallva soha nem foglalkoztatott a téma. A minap a Twitter-en bukkantam rá egy képre és ez mellett több hasonló témájú oldalra más platformokon is.


Ámulva láttam, hogy pl. Twitter-en több tízezer kedvelést is kapnak néhány igényesen megrajzolt hölgyre, akár férfira. Itt most lényegtelen, hogy a karakter egy animéből van vagy fikció.


Ez lenne a kép [link]


Nálatok beindít valamint vagy csak egy egyszerű rajzot láttok?



2020. máj. 3. 13:06
1 2
 1/19 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%
Lehet. Van olyan aki egy amine bábut vett el feleségül meg ilyesmi, meg élettelen dolgokat. Valamiért az indítja azt suereti azt élvezi.
2020. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Durva de engem felizgat
2020. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
En amiota vegtelenul ki vagyok ehezve, mert igy eletemben nem akartam, szoval van egy tipusom, es akar rajzfilmben, Barbie Kenben felizgat. En az igazit vetitem ra, de egy rajzolt ficko, aki az esetem, elobb kene, mint egy hus-ver, ha egyszer masmilyen, nem az a tipus.
2020. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá witchking00-re, vagy kannel-re, jolly jack-re, esetleg rokudenashi-ra. A nem túl régi rajzaik nekik is szépek, s a képregényeinek van rendes sztorijuk is. :)


Ez meg a kérdésre is válasz, mert mint láthatod, otthon vagyok a témában. :D

2020. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

standard manga.

a fél bolygó ilyenekre veri a répát. emiatt még ne menj pszichológushoz.

2020. máj. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nagyon nem jön be. :/

Nem az én világom.

2020. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hentai khm..


Japánban elég népszerű

2020. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát a képen egy eszméletlenül jól megrajzolt női test van anime csaj fejjel megáldva, szóval ha a testre gerjed valaki, az nagyon közel van ebben az esetben a fényképre gerjedéshez. Viszont nézhetjük olyan szemszögből is, hogy ez a nemi vágyat a művészet csodálásával egyesítő mű.
2020. máj. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kisördög1 ***** válasza:
100%
Hogy lehet-e úgy nézni rá nem tudom, de az tény hogy a kép nagyon szexi..beindítja a fantáziát :))
2020. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kisördög1 ***** válasza:
100%

és ehhez it szólsz?


[link]

2020. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!