Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen élet vár egy szexuálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élet vár egy szexuálisan túlfűtött, kalandos nőre?

Figyelt kérdés
Két személyiség lakozik bennem. Odaadó társ és egy kalandvágyó r#ba€C. Most kapcsolatban vagyok, fontos a párom, szeretem, tökéletes társ, az ágyban minden pöpec, a szerszáma is rendben van. Nincs okom panaszra, tényleg. Amikor szingli voltam, faltam a férfiakat. Élveztem azt az életet, mert minden nap tele volt izgalommal, ingerrel, az élet pezsgő volt és kalandos, az egóm meg az egekben :)) Alapvetően egy elkényeztetett ember vagyok, szeretek mindent megkapni amit akarok (és elérhető), a magam kényelme és szórakozása, kényeztetése nekem igencsak fontos. Mert amúgy hamar elfog az unalom. Nem a párommal, az élettel kapcsolatban. A társadalommal kapcsolatban, a napi rutinnal kapcsolatban. Unom. A gyereknemzésben sem találok túl sok értelmet, a magam számára pedig egyáltalán nem. Minek? Hogy beléphessen ő is a mókuskerékbe..? Tanulja szét az agyát, hogy aztán szétdolgozhassa magát, hogy része legyen a gépezetnek és fogyásszon csak, vásároljon, aztán szüljön kölköket akik megint csak robotoljanak meg fogyasszanak. Gazdaság. Ameddig d*gtam össze-vissza addig legalább minden érdekesebb volt. Ja, olyan választ nem kérek, hogy micsoda szörnyeteg vagyok, ezek normális emberi érzések, a szex és a hódítás pedig a legerősebb boldogsághormont szabadítja fel a világon. Legalábbis nálam biztosan.

2016. szept. 20. 13:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal szerintem csak akkor lehet, hosszú-hosszú távon működőképes, ha ő is hasonlóan gondolkodik. Ha élhettek pl. nyitott szexuális életet. Ha ő sem szeretne gyereket, stb. Biztos találsz ilyen pasit is, sőt jó eséllyel. De arra is van esély, hogy benned változnak meg a dolgok, legalábbis a gyerek tekintetében. A szexuális téren kisebb az esélye. Én is összeházasodtam, de tele vagyok elfojtással, ami ki fog törni, úgy érzem. A kérdés, hogy partner-e benne a feleségem, vagy sem.
2016. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Értem. És mi a kérdés?
2016. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A kérdés az ami végén a kérdőjel áll...
2016. szept. 20. 13:40
 4/25 anonim ***** válasza:
48%
Hiába is fogja mindenki azt írni hogy a nimfo csaj milyen jó, közben pedig csak még nem dugtak sosem ezek a válaszolók. Ilyen csajuk meg végképp nem volt. Hosszútávon mindenképpen idegesítő, de te amiket írsz elég szégyen! Téged még rövid ideig sem lehetne elviselni.
2016. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak, hogy a komoly kapcsolatod akkor fog működni, ha ő is ilyen beállítottságú mint te. Ha nem akar gyereket, és ha ő is akarna idővel flörtölgetni mint te.Mert valószínű hogy h régebben faltad a pasikat, akkor nem akarsz majd egy életen át monogám kapcsolatba élni a pároddal. Ha a barátod benne van hogy nyitott legyen a kapcsolat, tehát közben szexelsz te is meg ő is amikor épp "rájön" az inger, akkor működni fog. Attól még ti lehettek ketten boldogok egy életen át. De ahhoz baromi nagy elfogadás kell mind a kettő fél részéről. Pl te elfogadnád ha ő bárkivel félre léphet? Nagyon nagyon egy hullámhosszon kellene legyetek, hogy működjön ez a lényeg.
2016. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván riba.ncnak lenni sokkal könnyebb, mint tanulni és dolgozni. A mostani világban adott a lehetőség, nőként simán lehet ilyet leköpnivaló életet élni, a legtöbben még meg is fognak tapsolni, de ez a tényt nem változtatja meg, hogy pusztán csak egy könnyűvérű örömlány vagy.
2016. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
"Szégyen"...Értem. Nem tudom, mi azon a szégyen ha valaki szeretné megtalálni az örömét az életben, szerintem ez egy alap emberi tulajdonság. Többen éreznek kiábrándultságot meg monotóniát ebben az egészben, mint gondolnád. Akkor nyilván elkezded keresni a motivációd meg az örömforrást. Egyeseknek ez csak anyagi dolog. Másoknak meg más.
2016. szept. 20. 13:50
 8/25 A kérdező kommentje:
6. a r#banckodás mellett tanultam is és dolgoztam is. Az első több élménnyel járt mint a többi.
2016. szept. 20. 13:52
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz is egy olyan pasit aki nem akar gyereket akkor sem lesz hosszú távú mert vagy változni fog és szeretne gyereket vagy épp te szeretnél majd nem tudom hány éves vagy de idővel változik az ember. Az viszont az tetszik hogy őszinte vagy és nem kertelsz magaddal kapcsolatban.. De mivel írod hogy kaland vágyó vagy nem hiszem hogy hosszú távon elég lesz neked egy férfi hisz írod hogy hamar meg unod.. Szóval szerintem szingli élet vár rád pezsgéssel.. És teljesen független nő leszel.. De nem tudlak el képzelni téged hosszú távú kapcsolatban a le írtak alapján... 22 L
2016. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Három "kérdőjeles" kérdés van:


- Milyen élet vár egy szexuálisan túlfűtött, kalandos nőre?

AKTÍV és kalandos, mert mersz újakat kipróbálni és ha ilyen vagy akkor kipróbálhatsz swinger vagy hasonló fantáziákat


- A gyereknemzésben sem találok túl sok értelmet, a magam számára pedig egyáltalán nem. Minek?

Felnőtt ember vagy, döntsd el! A legtöbb embernek fontos a gyerek.


- Hogy beléphessen ő is a mókuskerékbe..?

Ha úgy neveled, hogy ez legyen az életcélja akkor be fog lépni. Ha úgy neveled, hogy egy leendő vezető/világmegváltó legyen akkor soha nem fog mókuskerekezni.

2016. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!