Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomat börtönbe tehettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat börtönbe tehettem bosszúból szexuális molesztálás vádjával bizonyítékok nélkül? 18 l

Figyelt kérdés

A volt barátomat börtönbe tehettem bosszúból szexuális molesztálás vádjával bizonyítékok nélkül? 18 l



Volt régebben egy eset amikor egy lány bedrogozta magát kihívták hozzá a mentőket és kitalálta azt hogy a mentősök fogdosták szexuálisan molesztálták , a mentősöket felfüggesztették 1 évig nem dolgozhatak és meginditották ellenük a eljárást aztán egy év múlva kiderült hogy a kisasszony a ludas beismerte hogy kitalálta az egészet és a kisasszony megúszta egy enyhe bennyével kapott egy felfüggesztettet.


Ezt bármelyik nő megtudná csinálni bosszúból bármelyik férfi társával akire haragszik?

Pl volt férj volt élettárs bosszúból kitalálni hogy molesztálta stb és akkor a férfit elviszik a börtönbe és akkor a gyerek automatikusan a nőhöz kerül.


Én nem tervezem hogy ilyent csinálok csak azt kérdezem hogy egy nő ilyenre képes lehet bizonyítékok nélkül börtönbe lehet tenni egy férfit szexuális molesztálás vádjával?



2020. máj. 4. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Azt kivizsgálják és akkor kiderül hogy hazudsz
2020. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdemi (lásd szemmel látható vagy fizikai) bizonyítékok nélkül senkit nem ítélnek el és csuknak börtönbe, bármilyen mesével állsz is elő..

Ennyi erővel bárki bejuthatna, mert valaki megmond az ovónéninek

2020. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Damu Rolandot mégis elítélték csak egy vallomásra hivatkozva amikor Tímea hercegnő bosszúból azért hogy súlyosabb büntetést kapjon Roland kitalálta azt hogy megerőszakolta.
2020. máj. 4. 14:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Es ki volt a baratja Timeanak?
2020. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a sztori alapból más. Ott már alapvetően ment eljárás ellene.


Egyébként kivzsgálják rendesen az ügyet, és akár pszichológust is bevetnek. Rengetegszer kellene megjelenned, a rendőrség is sokszor kikérdezne, a pszichológus is, és azért elég nagy a valószínűsége, hogy egy idő után nem bírnád a nyomást, és bevallanád, hogy csak kitaláltad, illetve sokszor ha már csak egy kicsit is másképp válaszolsz vagy egy pontja a válaszodnak nem klappol az eddigiekkel, akkor ott bizony bukta van.

2020. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem is börtönbe, mondjuk fogházba, de ez sem biztos.. Kellemetlenséget tudsz neki okozni, és lehet hogy csak először őrizetbe veszik, vagy pár hétig előzetesbe rakják de az alatt simán elveszítheti a munkáját és olyan mértékű károkat szenved ami a becsületét illeti hogy lehet csak évekkel később sikerül tisztáznia magát. Nyilván a körülményeket azért figyelembe veszik, tehát ha engem aki nem vagyok nagydarab és magas egy 185 magas nő azzal vádolna hogy molesztáltam, szerintem nem adnának igazat neki. Egy dologgal lehet itt szórakozni, hogy ha a rendőrség kijön és mind a két fél otthon van akkor addig hergelni a pasit hogy mond valamit és ha az agresszió jelét látják rajta, akkor már viszik is. Csúnya dolgok ezek de életeket lehet ezzel megkeseríteni.
2020. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nem "tehettem", hanem "tehetem", de inkább csukathatom, zárathatom. Másrészt hogy elé, tagmondatok közé vesszőt teszünk, máskülönben érthetetlen, amit írsz minimum zavaró. Csak remélni tudom, hogy nem ma érettségiztél magyarból. Meg azért bizonyíték nélkül, a te szavadra nem fogják elítélni, pláne, ha a barátod. Feljelentést tehetsz, nyomozás megindul, rövid időre megkeseríted az élezét, de a hamis vád miatt téged fognak felelősségre vonni.
2020. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 de igen ma voltam én is érettségizni tiszta gáz volt ez a felhajtás.
2020. máj. 4. 15:00
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép vagy! Csatlakozol azokhoz a senkikhez, akik jónevű embereket akartak tönkre tenni? Hááát, ha csak ennyire teleik, akkor neked kár éretségizni.
2020. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt csinálja, azt amcsihoz hasonló nyilvántartásba kéne venni a szexuális bűncselekményeket elkövetőkkel együtt
2020. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!