Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomat börtönbe tehettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat börtönbe tehettem bosszúból szexuális molesztálás vádjával bizonyítékok nélkül? 18 l

Figyelt kérdés

A volt barátomat börtönbe tehettem bosszúból szexuális molesztálás vádjával bizonyítékok nélkül? 18 l



Volt régebben egy eset amikor egy lány bedrogozta magát kihívták hozzá a mentőket és kitalálta azt hogy a mentősök fogdosták szexuálisan molesztálták , a mentősöket felfüggesztették 1 évig nem dolgozhatak és meginditották ellenük a eljárást aztán egy év múlva kiderült hogy a kisasszony a ludas beismerte hogy kitalálta az egészet és a kisasszony megúszta egy enyhe bennyével kapott egy felfüggesztettet.


Ezt bármelyik nő megtudná csinálni bosszúból bármelyik férfi társával akire haragszik?

Pl volt férj volt élettárs bosszúból kitalálni hogy molesztálta stb és akkor a férfit elviszik a börtönbe és akkor a gyerek automatikusan a nőhöz kerül.


Én nem tervezem hogy ilyent csinálok csak azt kérdezem hogy egy nő ilyenre képes lehet bizonyítékok nélkül börtönbe lehet tenni egy férfit szexuális molesztálás vádjával?



2020. máj. 4. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Gáz a felhajtás? Te vagy a gáz. De csak fertőzd meg a nagypapád, nagymamád, és majd jön a sírás-rívás.
2020. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Börtönbe juttatni valakit azért nem ilyen egyszerű. Elítélni konkrétan csak akkor fogják, ha a vádjaid kellőképpen hihetőek, megalapozottak, az egyéb, pl. tárgyi bizonyítékok is alátámasztják a dolgot, stb. Ettől függetlenül már magával a váddal is bőven elég kellemetlenséget okozhatsz neki. Mint ahogy az általad említett esetben is, az például könnyen előfordulhat, hogy az illetőt felfüggesztik az állásából a vizsgálat idejére, vagy akár az is, hogy házi őrizetbe, előzetes letartóztatásba kerül.
2020. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
gyönyörű vagy! Túl sok amerikai szappanoperát nézel. nagyon ráérhetsz!
2020. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyíték jellegű dolgok nélkül ez aligha megy. Viszont nagyon remélem, hogy téged emiatt meghurcolnak és azt kapod, amit neki "szerveztél" volna. Büntetésdben is.

És ahogy egy előttem szóló is írta, ezután ráadásul ugyanúgy nyilvántartásba kéne venni az ilyet, mint az erőszakolókat. Egy kalap alá téged is velük. Hivatalosan.

De a lényeg, ezután, ha oda jut a dolog, hogy megerőszakolnak tényleg, mindenki ki fog nevetni és legyinteni fog. És meg is érdemled.

2020. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!