Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan kiéhezett, párkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan kiéhezett, párkapcsolatban lévő nők, miért nem kerestek más párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Sokan vannak akik napi szinten vágynak a szexre, de sokkal ritkábban kapják meg, miért nyomják el a vágyaikat és maradnak a parjukkal?
2020. máj. 4. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresek de nem találok megfelelőt.
2020. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Én is ilyen voltam. De sosem volt kielégítő emberileg sem. Úgy értem, hogy sosem éreztem magam nőnek mellette. Meg is csaltam.

Aki halogatja és ilyen pasi mellett ül, azt ajánlom, hogy mihamarabb gondolkozzon és lépjen :)

2020. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Hát talán vannak fontosabb dolgok is a b🤭szásnál, nem?


Pár jó kefélésért hagyjam el a párom, hagyjam a családalapítási terveimet és a teljes magánéletemet rombadőlni??

Ez nagyon nem logikus.

2020. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Mert nem mernek lépni, nem merik elfogadni az hogy nekik is vannak vágyaik, vállalni önmagukat. Belefásulnak egy kapcsolatba, megszokásból együtt maradnak, ágytól elválnak és mint lakótársak élnek boldogtalanul tovább.


S vannak akik kifogásokat gyártanak "de a gyerekek/család" és még reménykednek akkor is ha látszik nincs esély, csak maguknak sem merik bevallani. Inkább lemondanak a vágyaikról, de nem merik vállalni a konfliktust és élnek egy sz...r kapcsolatban. Menekülni könnyebb mint a sarkukra állni.


Ez van mindenki magának választja hogy akar élni - csak amikor lepereg a film akkor az utolsó pillanatban ne panaszkodjon hogy nem így akart élni, boldog akart lenni, mert akkor már nem lesz lehetőséged arra hogy változtass.

2020. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudok egyetérteni azokkal, akik azt mondják, hogy a szexualítás nem fontos egy kapcsolatban. Az akkor azt jelenti, hogy nem eléggé rossz köztetek a dolog. Nekem volt ilyenben részem..amikor 20 évesen havi egyszer-kétszer voltunk együtt, azt ne mondja senki, hogy normális. És nem ,nem rajtam múlt.

Én sem gondoltam vokna, hogy e miatt mehet tönkre egy kapcsolat, de igen. Sosem tudtam magam nőnek érezni magam apárom melett, mindig kattogtam azon, hogy vajon miért nem ér hozzám?! Ez persze veszekedéseket is szült és igen, megcsaltam. Másban kerestem azt a t9rődést, amit ő nem tudott nekem megadni.

Azok, akik között rossz a szex, hogyan akartok leélni egy életet együtt, de komolyan?

2020. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is minden nap szeretkeznék, de nem találok olyan csajt, aki akar is ismerkedni.
2020. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Minek keresnék,megoldom a 25 éves szomszéd sráccal.
2020. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
megoldom masztival pls
2020. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert a szexen kívül rendben van a kapcsolatom. Részben, tisztelem annyira a férjem, hogy nem csalom meg, másrészt meg van a dologban egy jó nagy adag félsz is. Csak néhány kellemes óra miatt nem kockáztatnám a házasságom, az egész felépített életem.
2020. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Azokon a napokon mikor a párom a munkája miatt nem tud velem lenni, megoldom magamnak. Nem fogok egy boldog házasságot eldobni egy kis örömért.

38/N

2020. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!