Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalataitok szerint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataitok szerint a magyar lányok mennyire hajlanak az popo szexre?

Figyelt kérdés
10-ből hány, illetve százalékban?

2020. máj. 6. 03:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Tapasztalatról nem tudok nyilatkozni, de nőként a saját esetemet elmondhatom:

nekem az első párom nagyon erőltette, nagyon szerette volna kipróbálni, ő akkor már 8 éve aktív szexuális életet élt, nekem viszont ő volt az első,kb fél éve lehettünk együtt, szerintem érthető módon én még nem voltam felkészülve erre. Rendszeresen ostromolt, de nem úgy, hogy már a hagyományos szextől is elvette a kedvem, mert folyamatosan azt éreztem, hogy neki már csak az kell, én hagyományos módon már nem is tudom kielégíteni. Odáig jutottunk, hogy már minden szex előtt szorongtam, amit korábban élveztem addigra csak egy dolog lett amiben nem tudom azt nyújtani amit ő elvár. Szét is mentünk.

Nem tudom, hogy mi lett volna jobb, beadni a derekam és olyat tenni amit nem szeretnék, azért, hogy az ő kíváncsiságát enyhítsem. Úgy érzem, ha türelmes lett volna és igazán szerelmes belém akkor felfogja, hogy nekem ez még sok és ejti a témát. Azóta eltelt 5 év, még mindig nem próbáltam ki, de ha együtt maradtunk volna szerintem 1-2 éven belül én is akartam volna.

2020. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá elírtam:

Úgy ostromolt, hogy már a hagyományos szextől is elvette a kedvem

2020. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
nem vesztettél sokat
2020. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

6#vagyok


Utolsó hölgynek!A történet tanulsága:

Az eröltetés egyik félnek sem jó.

Nagy valoszínűséggel a volt párod ,és mások is itt rontják el a dolgokat.

Ennek hatására keletkezik egy negatív élmény,benyomás ,ha megtörtént a dolog,ha nem.

És innentől ,ettö kezdvel elég nehéz megszabadulni már.

Egy jo figyelmes,türelmes partnerrel azonban nem lehetetlen.

2020. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%
Sajna nagyon keves nő szereti nekem 10 nőből 1 aki megengedte 1nő volt aki élvezte is!
2020. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!