Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondanátok a ti történeteteket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a ti történeteteket?

Figyelt kérdés

Mások történetei érdekelnének, olyan embereké akik szintén nem tudnak párt talán, önbizalom hiányosak és kiégettek.

Olyan emberekét akiket már nem vigasztal ez a világ?


Például férfiak ti mikor és miért adtátok fel a társkeresést? Mikor jött el az a pont hogy beletörődtetek?


Egy hasonló cipőben járó 24 éves!



2020. máj. 5. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nincs olyan, hogy valaki ezt elfogadja. Az lehet, hogy évekig pihenteted a témát, de teljesen elnyomni nem.

Mindig ugyanaz a válasz: önfejlesztés.

Sok jó irodalom van már a témában, sőt önfejlesztő kurzusokat is találsz az interneten.

Meg kell tanulnod, hogy mi képvisel értéket egy nő szemében, majd erre alapozva kialakítani magadat.

2020. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy igen korai lenne feladni 24 évesen. Bár 60 évesen is az szerintem 🤷🏻‍♀️

Nem szabad nagyon hajszolni a szerelmet, türelmesnek kell lenni és nyitottnak a világ és a másik nem felé. :)

Ha ez segít, páromnak én voltam az első kapcsolata, ő 26 volt akkor. 😉

2020. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen megnyugtat egy kicsit! :D
2020. máj. 5. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok.

Bocs, lemaradt a történetem. Rövidre fogom. Általános iskolában voltam elöször szerelmes, de nem tudtam mit jelent az, hogy járni valakivel. Barátok terén mindig nagyon monogám voltam, így nagyobb társaságba nem jártam. Nem alakult ki a szociális készségem.

Ezt követte, hogy gimnáziumban egyik lány kinézett magának és folyamatosan inzultált. Ebbe bevont később más lányokat is. Ez elvette a kedvem a társkereséstől.

Majd pikkelysömöröm lett, így nehéz jó első benyomást kelteni.

Mindemellett introvertált voltam. Számítógép előtt töltöttem a fiatalságom. Mindig voltak tervek, hogy majd 20 évesen változtatok ezen, aztán lett 25, majd 30.

31-32 lehettem, amikor tényleg elegem lett ebből és belevágtam egy olyan hobbiba, ahol sok új emberrel találkozok. Itt sok barátot szereztem. Közülük egy asszony kiemelkedő, mert ő közeli barátom lett és segített ebben. 2-3 évig jártam ebbe a közösségbe, amikor a folyamatos érintkezés annyira megváltoztatott, hogy nők elkezdtek észrevenni. Lehet, hogy már korábban megtörtént, csak én nem vettem a jeleket.

Ekkor mivel már megvolt az önbizalmam, belevágtam a külsőségek megerősítésébe. Új cipők, elegáns ruhák. Elkezdtem kozmetikushoz járni. Néztem egy hozzám illő frizurát. Egyik kedves barátomat, aki nő, megkértem, hogy válasszon nekem parfümöket.

Mellette végeztem svédmasszázs tanfolyamot, hogy szokjam a pucér testek érintését, és, hogy a leendő barátnőmnek tudjak majd kedveskedni.

Mivel szexuális tudásom sem volt, elkezdtem utána erotikus masszázs és tantra könyveket olvasni. Ez a kombináció meglepően hatásos volt. A sok év technikai hiányosságából nem keveset tudtam általa lefaragni.

Úgy tűnik, hogy ezek összessége elég jó kombináció lehetett, mert meghozta a társkeresésben való sikereket.

2020. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hűha! gratulálok, tényleg! Lehet nekem is ezt kéne!
2020. máj. 5. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:

En 19 vagyok.

Baratnom mar volt.Szerettem igaz nagyon is de egy masik lany megoritett.Az a csaj a legjobbak kozul a lrgjobb volt.Mindenkivel kedves volt.Nem csak a teste volt 10/10 hanem a belseje is.Akarkinek segitett ha megkert enem nezett le senkit,szerintemm mindenki egy ilyen csajt valasztana(persze tudom,ez a rozsaszinkod,mert telik az ido es majd jonne a szexualitas es ha nem mdgy akkor kapcsolat vege).Iskolaban neha beszelgettunk nagy ritkan es neha nevetett a vicceimen.Szerintem ha ne legyek ekkora b4lf4sz legalabb egy komoly baratsag lehetett volna belole es mesobb kktudja meg mi.Egyreszt azert nem probalkoztam es nem is beszeltem vele tobbet mert sztem qrva szar pasi vagyok..Ha megkaparinthatnam is legbelul ott lenne,hogy egy ilyen lany tobbet es jobbat erdemel nalam.Igaz,hogy neki akkor is baratja volt es most is az van.Ez is volt egy indok.En meg most is szerelmes vagyok bele,sajna ez iranyithatatlan de ez van.Ha jo pasi lennek es tudnam h bejonnek neki akkor sem probalkoznek a baratja miatt.Azert nagyon faj,hogy ilyen eletem lett(kulso),tudom masnak meg ilyen sincs,etele sincs stb.De azert mindenki szeretne a legszebb lenne,hogy azt a szemelyt kaparinthassa meg akit amar es annak mondja mindennap,hogy szereti.En mai napig minden este ra gondolok akaratom ellenere :D Nem tudom,hogy mikor,hogyan lettem szerelmes de megtortent.En mar az elejen eldontottem,hogy ebbol nem lesz semmi mert nem vagyok jo pasi,neki meg amugy is baratja van.

De remelem egy masik eletben majd tobbet kapok es lehetek a baratja :D. Fejemben mar nagyon eldolt azerintem,hogy nekem csak o kell es mas kapcsolatom "szerelmes" SSOSEM lesz,bele is torodtem,hogy enyem nem lehet.Viszont nem is tudok arra gondolni,hogy masba szerelmes legyek :S

2020. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátom ha rám hallgatsz inkább olyan történeteket hallgass meg és érdekeljenek akik ki tudtak "törni az átokból". Az lenne igazán hasznos!
2020. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Útólsó, pedig igazad lehet de engem valahogy mégis ezek érdekelnek jelen pillanatban :O

2020. máj. 6. 09:49
 9/9 anonim ***** válasza:
valamikor 22 évesen, azóta sokkal jobb mert nem pörgök ezen
2020. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!