Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha összejönnétek egy lánnyal, és később elmondaná, hogy szilikonmelle van (amit ti nem vettetek észre), akkor szakítanátok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 08:17
1 2 3 4
 11/31 StevenUp ***** válasza:
58%

Észrevenni szerintem észre tudnám venni, de ha nem lenne zavaró akkor nem szakitanék emiatt.

Amig nincs az egész nő szétszilijonozva addig hajlamos vagyok elhinni hogy tényleg csak a kis mellek miatt volt komplexusa és mosz már jól erzi magát a bőrében.

2020. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
#5: Szerintem nem kell nagyon messzire visszakeresgelni, de nemreg feltettem egy kerdest, hogy inkabb nagyon kicsi, de termeszetes mell, vagy igenyes szilikon, es a valaszolok nagyresze a termeszeteset mondta. Es valahogy nem tudtam elkepzelni, hogy ez a gyakorlatban hogy mukodik, ha osszejonnek egy lannyal es kesobb tudjak meg, hogy nem igazi a melle, mert nem nez ki plasztikszornynek, igenyesen van negcsinalva a melle, es nem veszik eszre maguktol. Ilyenkor, ha a lany elmondja kesobb, akkor azonnal szakitanak, hiaba szeretik, vagy mi? Mert az odaig oke, hogy ha azt feltetelezik valakirol, hogy mumelle van, akkor nem jonnek ossze vele. Na de vannak szepen megcsinalt mellek is, amikrol meg nem mondod, hogy nem igazi, plane ruhan keresztul.
2020. máj. 6. 08:58
 13/31 anonim ***** válasza:
53%
Én nem szakítanék. Szerintem egy szépen megcsinált C mell nem kihívó és lehet esztétikus. Főleg ha tökéletesen illik a nő testéhez, jó az összkép.
2020. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
64%

Nem szakítanék.

És nyilván semmi köze hozzá senkinek az első randin. Ha valakivel odáig jutnék, hogy kiderüljön, akkor meg nem zavarna. Nem vagyok rossz véleménnyel erről, szerintem felesleges, de van aki így érzi jól magát.

2020. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
43%
Ez szerintem túl mutat azon hogy szilikon vagy sem, ha én megszerettem valakit akkor ilyen miatt nem hagynám el. Eljátszottam a gondolattal hogy elképzelhető hogy a tapintása alapján feltételezném hogy nem igazi de minek hoznám szóba?
2020. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 exronin ***** válasza:
17%
Szerintem még az első beszélgetés alatt kiszúrnám, hogy nem igazi valami és inkább nem jönnék össze veled. Ha nem venném észre, ahogy írod, akkor nem lennék férfi...
2020. máj. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
39%
Hidd el aki ezt nem veszi észre, azzal jobb, ha nem jössz össze.
2020. máj. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Á.Zoli ***** válasza:
54%
Nem befolyásol semmit rossz irányba. Főleg, ha szépen meg lett csináltatva. Szerintem ne izgulj ez miatt :-)
2020. máj. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
26%

Csalódnék benne, és rögtön eszembe jutna, hogy biztosan nagyon csúnya mellei voltak és azért kellett megműteni. Nem maradnék vele. Úgy érezném, hogy becsapott.

F28

2020. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
52%

A szilikon mellek csak ruhában mutatnak valamennyire, de ruha nélkül egyértelműen észre lehet venni hogy nem igazi. Túlságosan is egyformák és tökéletesek, természetellenes.

Ráadásul a gazdájáról is sokat elmond, rendkívül hiúnak kell lenni ahhoz, hogy valaki az egyébként egészséges melleit feltöltesse műanyaggal, csakis a látvány miatt.

Köszönöm, miattam nem kell, nem kérek belőle.

2020. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!