Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha összejönnétek egy lánnyal, és később elmondaná, hogy szilikonmelle van (amit ti nem vettetek észre), akkor szakítanátok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 08:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
61%
1-10-ig mennyire lenne hülye az a pasi akinek nem tűnik fel egy-egy heg a cickókon? :D
2020. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nekem nem fejlődtek ki a melleim, csak két kis bimbó volt a lapos mellkasomon.

3 évvel ezelőtt kaptam inplantátumokat, amik nem túl nagyok, igy már jobban érzem magam.


53/n

2021. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ha kiderülne akkor is ugyan úgy szeretném. Kipróbáltam valami újat. Mell párti vagyok nem fenék, de nem módosítana semmin. Biztos megvolt a hölgynek az oka rá.
2021. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
21%

Hogy mi? 🤣🤣🤣

Inkább örüljön a pasi hogy a nőnek szilikon a melle

2023. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

kerdezo: latszik, hogy meg nem voltal szilikon mellu novel.

ha mar lettel volna, akkor 2 perc alatt leveszed, hogy az vagy sem akar egy kivagottabb ruhaban is, de ha mar az agyig jutotttok, akkor 0mp, mert ott van a hegg alatt es a fogasa is teljesen mas.

amugy csak ezert nyilvan nem szakitanek vele, nyilvan volt oka, h kes ala fekudt.


24: latszik, h eletedben nem volt meg dolgod szilikon mellekkel :D

2023. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

25 no vagyok

És ma már van olyan technika ami után nem marad heg

2023. júl. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

26 hacsak nem egy testnyilasodon keresztul nyulnak fel, akkor biztos, hogy lesz kulserelmi nyoma.

de nem csak egy heg az arulkodo. ha mar volt dolgod szilikonmellekkel, akkor mar egy dekoltaltabb ruhaban is eleg hamar kiszurod az arulkodo jeleket.


de a tema kedveert, milyen kifejezes alatt keressuk a hegmentes szilikont?

2023. júl. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hat pont azért csinaltatjak hogy végre legyen melluk, mit számít hogy látszik hogy szilikon? :D


Itt olvastam egy lánytól hogy neki lézerrel eltüntettek a ehhez műtét alatt, után….

De láttam is már olyat szilikonmellet ahol nem volt heg

2023. júl. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

28 annyit szamit, hogy van egy igazi ferrarim vagy csak egy ferrari kontosbe bujtatott trabantom van :D

ne erts felre, nem torok palcat az felett, aki megcsinaltatja, a paromnak is az van, de tapintasra és erzekisegben kozeleben nincs az eredeti cickoinak.


a lezeres heg eltavolitasban nincs tapasztalatom, de mint irtam, heg nelkul is szembetuno, ha nem eredeti.

2023. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

28 annyit szamit, hogy van egy igazi ferrarim vagy csak egy ferrari kontosbe bujtatott trabantom van :D


Ha meg egy nőnek semmi melle nincs, akkor kocsid sincs

Szerintem meg a szilikon a Ferrari

2023. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!