Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másokat is izgatnak a lógó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is izgatnak a lógó mellű erősen szőrös nők? Az is izgató, ha nagy klitorisza és szeméremajkai vannak. Az ilyen puncit szerintem a legjobb pisilés után kinyalni, a popsival együtt. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,engem is. Volt benne részem.
2020. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Undorító vagy 😃
2020. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Te beteg vagy
2020. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a kérdező a nőstény yetit keresi.
2020. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes. ha ezt írtam volna nem lenne senkinek semmi baja.


Van egy gyönyörű, igényes barátnőm. Mindene borotvált, nagyon szép bőre van.

Nagyon szeretem nyalni a puciját. előfordult már hogy annyira beindultam, hogy zuhanyozni sem engedtem, hanem egyből nekiestem mikor hazaértünk. szerintetek ez nagyon gáz? Ő azt is szereti, ha a popsiját izgatom finoman a nyelvemmel. Ez már túl nagy perverzió? mit gondoltok erről,


na ha ezt írom, ahogy már volt is rá példa, egyből mindenki támogat. Hihetetlen, milyen álszent, érzelmi szokásokon alapul a vélemény alkotás. :D

2020. máj. 6. 16:04
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen rendben van hogy ez izgat téged, mindenkinek más jön be, plusz jó hallani hogy valakinek tetszik a saláta punci
2020. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gyuri mán' megint te vagy az, oszt' jönnél estére, 7 órára? :D


Erős szőrzet... az intimen nem gáz (sőt), de máshol szimpla igénytelenség. Az hogy meg milyen a klitorisz, szeméremajkak meg teljesen másodlagos. Fontosabb milyen a nő és hogy mennyire van közös hullámhossz, milyen vele a szex.

2020. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az első négy válaszoló jól beszopta. Kár, hogy utána elárultad a titkot, még biztosan lett volna néhány álszent, hányadék ember. :D
2020. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hu, bocsi első. A 2. 3. 4. válaszolóra továbbra is igaz, amit mondtam
2020. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ebben semmi gáz. Szőrös is vagyok (sajnos a genetikámból adódóan), lóg is a mellem, és salátám van. Nem találkoztam még olyannal, aki kifejezetten emiatt kedvelt volna meg, de vannak erdekes izlések:D 20N
2020. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!