Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti nézitek a párotoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti nézitek a párotokat aktus közben?

Figyelt kérdés

Van szemkontaktus? Mosolygás? Örömötöket lelitek a látványban?

Mit jelenthet az, ha a partner végig behunyt szemmel élvezi az együttlétet? Így koncentrál jobban? Vagy próbál mást beleszugerálni a szexbe?


2020. máj. 7. 08:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem vagyok csúnya, kihívó, szexis vagyok és élvezem a szexet akkor miert nem néz rám?
2020. máj. 7. 12:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,én a négyes válaszoló vagyok,és nem tudok neked válasz adni erre. Szerintem a barátoddal másak a szexuális elképzeléseid,mások az igények. És jelzem azért hogy szerintem nem benned van a hiba. A te elvárásaid nagyon normálisnak tűnnek nekem. Aranyos,közvetlen lány lehetsz,normális elvárásokkal.
2020. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!