Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyméretű 17-18 centis farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyméretű 17-18 centis farok után élvezhető lehet egy kisebb pénisz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel a szexről beszélgettünk és elmesélte, hogy mindkét eddigi partnerének 17-18 centi körül volt a pénisze. Eltereltem a beszélgetést, de aggódni kezdtem, mi lesz, ha az első szexnél csalódást okozok neki a kis méretemmel (12cm).
2020. máj. 7. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem, viszont ha ilyen kerul szoba utalhatsz arra, hogy neked nem akkora... De amugy ha tudod hasznalni akkor ezzel sincs semmi gond szerintem.
2020. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha a farkaddal nem megy, ott a nyelved, és az ujjaid, légy odaado, törődj vele sokat, első szexnel felejtsd el a te élvezeteid és tedd oda magad, hogy a lehető legnagyobb élvezetet okozd neki. 28f
2020. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ez a dolog rosszul jött ki neked. Próbálj a jó teljesítménnyel kompenzálni. Sok orál, hosszú menetek.
2020. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De csak a hosszúságról írtál, a vastagságról miért nem? A vastagság is épp úgy számít. Ha vastag a farkad, lehet jobban élvezni fogja vele a szexet. Plusz arról sem írtál semmit, hogy a barátnőd mennyire élvezte a 17-18cm-es farokkal a szexet. Mert ha nem bírt teljesen ráülni, mert fájt neki, akkor lehet még örülne is a te méretednek.
2020. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nagyon bejöttek neki. Két ujjnyi vastag az enyém.
2020. máj. 7. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Aztán majd kiderül, hogy az exeinek is kábé akkora, mint neked, csak kamuztak. Nőként én soha az életben nem mértem le egy pasim péniszét sem, mindig csak elhittem nekik, amikor mondták, mennyi centiben, bőven lehet, hogy mindenki rádobott még pár centit szóban, hogy vonzóbbnak hangozzon.

Amúgy ha te is és a barátnőd is ügyesek vagytok, akkor lehet élvezni ekkora péniszt is. Nekem legalábbis sikerült.


Megjegyzem, a barátnőd nagyon buta és érzéketlen, egyik pasim sem tudta, hogy az előzőeknek mekkora volt, és nem is adtam esélyt nekik, hogy elkezdjenek magukban kételkedni, pedig én is jöttem már össze úgy pasival, hogy kisebb szerszáma volt jóval, mint az előtte levőnek. Sosem volt probléma a szex.

2020. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Sosem értettem ezt a méricskélést. Én sosem méregettem, mégsem panaszkodott egyik barátnőm sem.


Szóval: ne izgulj, hiába hazudták 17 centisnek a 13 centis farkukat a barátnőd expasijai, te is ki fogod tudni elégíteni.

Mellesleg marhára nem a méret a lényeg, hanem hogy tudod-e használni.

2020. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem tényleg 17 cm. Könnyű lemérni, felvered teljesen, aztán mellé raksz egy vonalzót ami minden háztartásban van, normálisan a tövétől indítva. A férfiak 90%-a megcsinálja ezt, ha máskor nem, akkor még tizenéves korában.


Ez tényleg jó nagy szívás amúgy. Én még a 17 centimet se tartom egy olyan hű de nagynak, de több lány is dícsérte már, hogy pont belé illek, mennyire jól kitöltöm őt belülről, egész nagy, stb. Egy exem azt is mondta, hogy tetszik neki hogy nem tűnik el teljesen a kezei között, amikor megfogja, mint korábbi barátjáé és hogy "lehet vele dolgozni".


Remélem egyébként jó vagy az ágyban. Sokáig bírod elélvezés nélkül, imádsz puncit nyalni sokáig és jól is csinálod. Ilyenek segíthetnek. (Az előző bekezdésekkel nem elkeseríteni akartalak. Remélem összejönnek a dolgok.)

2020. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!