Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha egy egyedülálló csajnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy egyedülálló csajnak van análdugója?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek ha a barátnőtöknél ilyet találnátok?

Mielőtt elkezdenétek üzenetekkel bombázni, nem én vagyok ez a csaj én férfi vagyok.


2020. máj. 7. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

nem gáz, nekem is van.


19/L

2020. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is van.
2020. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Jelenleg szingli vagyok és nekem is van lányként análdugóm, szerintem nincs vele baj.
2020. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Legkevésbé sem zavarna, inkább izgalmasnak találnám.
2020. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Semmit haver!

Van, és használjuk.

2020. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

a húgomnak meg korbácsa van és ezt onnan tudom, hogy a másik húgom mondta, hogy ha akarom tőle kérjem kölcsön :D

ha ezen nem akadtam ki, majd pont azt tartanám gáznak, hogy 1 csajnak plugja van :D

2020. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem gáz. Számomra még izgató is.

De mért számít az, hogy egyedülálló? Nagyon sokaknak van kapcsolatban is. Vannak akik szexhez használják. De van aki csakúgy napközben.

2020. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha nem papbácsi vagy éppen, vagy egy önjelölt erkölcscsősz sheriff akkor nem gáz.

Mit tegyél, na mit, hát használjátok közösen :) (mármint te helyezd fel a lánynak szex közben)

2020. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nekem is van , vibrátorom is van, illetve nemrég kaptam a páromtól egy vibrátort,azt is feldugtam mág magamnak
2020. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?! Én is szeretem análisan izgatni magamat.
2023. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!