Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne felajánlanom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne felajánlanom egy kufircolási lehetőséget ennek az egyedülálló anyának?

Figyelt kérdés
Két gyereke van az előző kapcsolatából, ami nekem sok. Úgy néz ki, hogy bejövök neki. Csak két hónapig volt barátnőm 39 évesen, ő is egyedülálló anya volt, de csak egy gyerekkel, azóta semmi, csak prostikhoz járok 3 havonta egyszer. Nem tudom, hogy szokás ez, fel kell ajánlani egy ilyen lehetőséget előre vagy csak simán megdugni és lelépni?

2020. ápr. 7. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Simán megdugni. Lelépni nem kell addig, amíg hagyja magát és/vagy nem követelőzik.
2020. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Legyél vele őszinte. Figyelj, van két gyereke, akiken csapódik, ha összetöröd a szívét. Tudod te milyen nehéz a gyerekekkel úgy foglalkozni, hogy ne sérüljenek, ha te, mármint a szülő depressziós?

Mondd el neki, hogy kívánod, de nem tudnál komoly kapcsolatot elképzelni 2 gyerekkel, érzelmileg nem akarsz belemenni, ezért csak egy alkalomra tervezed. Így is reménykedhet, de az már legyen az ő baja.

2020. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
87%

A múltkor még le akartad pattintani, mert komolyat keresett...

Figyelj, nem tudom eldönteni, hogy mélyen az átlag alatti EQ-d van-e, troll vagy-e esetleg, vagy egy jókora vadbarom.


Javaslom, hogy meditálj kicsit a morális hozzáállásodon, és utána gyere vissza.

2020. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
40F nem unod még a kamujaidat?
2020. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Jajj, ezek a troll-kérdések, menetrendszerűen 21:30-22:00 óra magasságában, mindig a "40/F" előadásában, és olyan gyenge körítéssel, hogy nem hiszem el, hogy van aki ezt komolyan is veszi.


Amúgy persze tedd, ha bunkó akarsz lenni.

2020. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Egy patront mindenképpen megér szerintem. Ha már van rá lehetőség... :D
2020. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6: Ja, megérné a gumi árát. Csak menjen bele...
2020. ápr. 7. 21:47
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

40F Persze-persze, álmodozz csak.

45% Tyú, hogy te milyen rendes fiú vagy. Tüneményes amikor így megvillantod a csodálatosan empatikus belsőd.

2020. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
#8 De mikor mondtam én itt egy szóval is, hogy "ÉN rendes vagyok???" Mindegy, forrjál csak a levedbe fiam...lányom...vagy mittudomén már :"D
2020. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Ne áltasd magad. Kinek kellenél?

Ha ennyire kéne neki a szex, akkor biztos nem tőled szerezné meg, hanem keresne valakit, aki legalább külsőleg vonzó.

2020. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!