Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Forduljak szakemberhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forduljak szakemberhez?

Figyelt kérdés

Ahhoz sincsen merszem, önbizalmam, hogy prostihoz menjek... nemhogy a csajozáshoz... frusztrált vagyok, ha nővel kell beszélnem...

Milyen szakemberhez kellene fordulnom? Vagy mi lehetne a megoldás erre az egészre?



2020. máj. 7. 22:22
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
48%
Pszichológus, barátom.
2020. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Vegyél magadon erőt bátorságot!

Nincs veszteni valód!

Ha az egyik elutasít, akkor jön a következő! Ha az is elutasít? Akkor majd a következő... És így tovább! Nincs veszteni valód!!

Előbb utóbb így is úgy is benne lesz veled egy csaj!

Nem kell félni, merni kell kezdeményezni! Ennyi a titka!

Azt ne várd, hogy majd a csajok menjenek neked próbálkozni!

Te menj! Te vagy a férfi!!!!

Sok sikert kisbarátom!!!

2020. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Le kellett pontozni köszi!

Ez az igazság amit írtam.

Magán tud segíteni a kérdező!

Én nem tudok helyette csajozni...

2020. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
A #3-asnak igaza van, ettől függetlenül ha a társas, szociális kapcsolatos kiépítésében is problémáid adódnak, nagyon introvertált vagy akkor pszichológus javasolt (hagyd a francba az önjelölt "megtanítunk csajozni" gurukat, a nagy részük kókler nem valódi coach)
2020. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!