Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normalis vagy forduljak...

Ez normalis vagy forduljak szakemberhez?

Figyelt kérdés
Arrol van szo, hogy mar regota maganyos vagyok, most talaltam egy lanyt akibe beleszerettem de ugytunik nem leszunk soha egyutt. Ejszakankent nem tudok aludni csak rajta porog az agyam meg gyakran el is sirom magam miatta, holott nem vagyok az a siros fajta. Meg neha ongyilkossag is megfordul a fejemben. Depresszio lenne es kezelesre szorulok?
2020. ápr. 19. 20:48
 1/5 anonim válasza:
100%
Mindenképpen kellene egy pszichológus aki tudna segíteni. Egyébként egyetlen nő sem ér ennyit...
2020. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem a lányhoz kapcsolódik maga a problémád, csupán Ő a tünete ennek és így jött ki.

Mindenképpen fordulj pszichológushoz vagy pszichiáterhez, inkább a másodikhoz elsősorban.

2020. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kezdjük ott, hogy nálad mit jelent az, hogy találtál egy lányt. Kinézted magadnak vagy a lány szívesen fogadta a közeledésedet?
2020. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mindenképp keress fel egy szakembert.

Mi miatt nem lehettek együtt a lánnyal?

2020. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 árokpart ***** válasza:
Szerintem is a lány csak kiváltó ok inkább ebben a történetben. Így elsőre nem krónikus, nem veleszületett csak enyhébb borderline-nak tűnik. Első körben napi négy filter citromfűteát napi két pohár ásványvízben feloldva kellene megpróbálni.
2020. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!