Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláspályázatban visszatetsző...

Álláspályázatban visszatetsző ha írok alsó bérlimitet ami alatt ne is keressenek -és ezt oda is írom?

Figyelt kérdés

Az visszatetsző viselkedés ha megunva a totál felesleges állásinterjúkat ahol a bérben hatalmas olló van köztem és a cég között-szóval beírom már a pályázatba (kísérőlevél) hogy alsó bérigényem X ft, mely alatt (egymás idejét kímélendő) ne is keressenek?


Így lehet kevesebb helyre hívnak be, de legalább nem lesznek olyan szituk hogy 210-es bruttó gar bérmint adnának mikor már most ennek kb az 1,5x keresem és váltani akarok.


2020. márc. 23. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűbb leírni, hogy mit szeretnél és ha az alatt ajánlgatnak meg alkudoznak, akkor mondod meg, hogy legközelebb ne vesztegessék az idejét senkinek ilyesmivel, világosan le volt írva, hogy másak az elképzeléseid.
2020. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bérigényt nyugodtan írhatsz a pályázatba, de szerintem bunkóság külön ki is emelni, hogy ez alatt ne hívjanak. Én biztos nem hívnék be egy ilyen pályázót, akkor sem, ha meg tudná adni a cég a kért bért, mert már kapásból agresszívnak tűnik, nem olyan embernek, akivel szívesen együtt dolgoznék.
2020. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem jo otlet sajnos ezeket a koroket is le kell tudd. A berrol alkudozhatsz ha pl adnak egy 210es ajanlatot mond meg h 400at akarsz, max nem jon be, viszont ha be irsz minimumot akkor annal tuti nem kinal senki se tobbet, szoval sajat helyzeted rontod.
2020. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se minimumot írj, mert akkor nem fognak többet ajánlani annál. Írj egy konkrét összeget, ami nem a minimum. Ha nagyon eltér a cég keretét,akkor nem fognak keresni. Viszont ha keresnek, szükseg esetén meg mindig megemlítheted, hogy alkuképes vagy.
2020. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában kérik is a bérigényt, de nem kell kiemelned, hogy alatta ne is keressenek. Én most szakmailag jó alkuhelyzetben vagyok, nem keresek állást, de, nemrég megkerestek két ajánlattal is, egyelőre csak a jelenlegi munkámnál jobb ajánlat érdekel, anyagilag is, de most kockázatos váltani, ezt el is mondtam, nem vették rossz néven, sőt, jelezték, hogy szívesen megkeresnek a jövőben, ha aktuális lesz. Egy ismerősöm úgy váltott, hogy szintén megkeresték állással, ő nem keresett melót, mondott egy pofátlanul magas összeget, megadták neki, évek óta ott van azóta, informatika.
2020. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajánlott egy - tól - ig bérigényt megadni az önéletrajzban. Túl nagy különbség ne legyen a két összeg között, az a lényeg, hogy tudják hogy te kb mennyit szeretnél keresni és azzal hogy beírod az alsó határt is, nem fogsz sem te, sem pedig a munkáltató fölösleges köröket futni. Ezt sok esetben egyébként is szokták kérni.
2020. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Ajánlott egy - tól - ig bérigényt megadni az önéletrajzban. Túl nagy különbség neegyen a két összeg között, az a lényeg, hogy tudják hogy te kb mennyit szeretnél keresni és azzal hogy beírod az alsó határt is, nem fogsz sem te, sem pedig a munkáltató fölösleges köröket futni. "



Tévedsz mert eddig pont ezt csináltam és ezek után behívtak többször olyan ajánlatokkal ami a legalsó szintet sem érte el!

Mégis mire gondoltak amikor beírom a bérsávot és az alja mínusz 50.000 ajánlatot adnak!

2020. márc. 24. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!