Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szájjal csinálja a parner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szájjal csinálja a parner utána már nincs csók? Hogy élitek ezt meg?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 17:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
42%
20. Majd mindenki maga eldönti hogy számára mi az izgató. Prűd hetero? Na ebbe ne is menjünk bele...
2020. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy 44N/41F 12 éve házaspár vagyunk. Szerintem ez a szájba élvezős és orál után csókolózás kapcsolatban természetes. Legalább is nekünk, nálunk. Egyikünknek sem jutott még eszébe, hogy fintorogjunk a saját testnedvünktől. Sőt ad egy fajta pluszt. Beszélgettünk is már erről is sokat. Az esetek többségében bizony egy hosszú szenvedélyes csókban találkozom a saját spermámmal, vagy éppen nejem a saját pinci nedvével. Van olyan is, mikor egy 69 után mindkettővel. Valamint az én részemről jár a hálás szenvedélyes köszönöm csók, ha már megtisztel azzal, hogy az ajkai közt enged elélvezni, de ez viszont is így van egy kiadós nyalás után. És hálistennek nedve a kedvesnek van gazdagon!
2020. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Engem nem az íz taszít, hanem a szagok, vagy inkább nevezzem illatoknak. Mindketten ilyenek vagyunk, így semmi probléma ezzel kapcsolatban.
2020. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!