Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom fél éve két hete derült ki, és azt mondta megbocsájt persze akkor mar szaladtam utaná sírtam . Egyebkent egy csók történt semmi több de azóta nem ert hozzam azt mondta ez idő hogy monddjam el neki hogy nekem is ez mar nagyon fáj?

Figyelt kérdés
úgy beszél velem mint egy kutyával mindennek elhord nap mint nap 4es fel éve vagyunk egyutt nem tudom küzdjek érte értem hogy én hibáztam de kezd nálam is betelni a pohár szerintetek ezt hagynom kene ez normalis?
2018. máj. 10. 11:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
22 éves lány vagyok
2018. máj. 10. 11:50
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Azta. Nehogy már neked legyen eleged a párodból. Tökre érthető. Fél évig fel volt szarvazva és azt várod el, h úgy viselkedjen mint régen?! Ezt gyorsan felejtsd el. Neked kell "kaparnod" a kegyeiért, nem neki. Az meg, h elhord mindennek és hagyod... Hát, te tudod! Beszélgetni kell a problémáról, többször kibeszélni a probléma miértjét. Nyugodj bele, h még hosszú hónapokig ezt fogja emlegetni és a tüske mindig ott marad.
2018. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

4 év után egy csókot nehogy már ne lehessen elfogadni. És igen kérdező, inkább neked kellene egy kicsit küzdeni, megkérdezni őt, hogy most komolyan mit vár tőled, stb. Szex terén is odateheted picit jobban magad, minket férfiakat nagyon jól meg lehet fogni.

De akkor üljetek le és beszéljétek meg, hogy pontosan merre tovább. El tudja fogadni, hogy így alakult vagy nem tudja. Mert, ha nem tudja akkor nem lesz jobb.

2018. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy hány éves vagy?


Olyan dologgal játszottál amivel nem lett volna szabad,ez a bizalom.


Te tettél rossz fát a tűzre,úgyhogy szerintem viseld el a következményeit.Ha együtt vagy valakivel az az alap,hogy bízol a másikban annyira,hogy nem kell megcsalás miatt aggódni.ő bízott benned,de téged ez nem érdekelt.


Ilyenkor valami olyan járhat a fejében,hogy nem tudtam a csókról,vajon mi van még amiről nem tudok.

HA normális és szeret téged akkor egy kis idő elteltével közel olyan lesz minden mint régen.De a gyanú az ott lesz végig.

Ha otthagyod akkor biztos lesz abban,hogy volt még más is,ha ő fog elköszönni akkor nem bírta elviselni a dolgot.

2018. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem nekem all feljebb kicsit sem... csupán nem biróm azt hogy nevetve minden nap a szemembe nez elhord mindennek es sutok neki megyek ele bocsanatot kertem 100x mindent amit lehett aprosagokkal meglepem csak hogy neki jobb legyen ... de azert nem vagyok kutya minden nap en alszom el sirva es kelek fel így egyszerűen mar nem tudom mit tegyek :(
2018. máj. 10. 12:08
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Lol, én a helyedbe kidobnám ezt a pasit. Azt érzem, hogy már egyáltalán nem szeret téged és most kiéli magát azzal, hogy szét aláz téged. Nem szabad ezt tovább tűrnöd az a célja, hogy megsemmisítse az önbizalmad és majd szépen el fog dobni amikor elérte a célját.

Ha szeretne téged nem gyalázna meg.. egy csók bár nem szép dolog,de szerintem ezt még simán meg lehet bocsájtani. Gondolom ,a párod már régen nem szeret,ha eljutottál odáig, hogy mással smároltál. A rekaciójából is látszik ,hogy ez a kapcsolat már régen halott. Menekülj minél előbb, és mondd meg neki a magadét azután felejtsd el örökre. Hidd el majd jön még utánad könyörögve,de ne fogadd vissza,ha jót akarsz magadnak.

2018. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Fél éve csaltad meg...konkrétan egész eddig a szemébe hazudtál. Akkor mit vársz? Azt hitted, hogy nem fog kiderülni? Vállalj felelősséget a tetteid következményeire. Ezután én már azt se hinném el, hogy csak egy csók volt...mivel képes voltál fél éven át hazudni neki. És igen, ha szereted, akkor menj utána...bár az írásodból ítélve nem lehet nagy a szerelem. Hazudtál neki fél éven át, erre azt várod, hogy két hét alatt elfelejtse?
2018. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Kezdd el épiteni a töle független életedet. Ha egy csok miatt ennyire megaláz akkor kár akár csak a kisujjadat is megmozditani miatta. Egész életedben te leszel neki az ocska rbanc. Kell ez neked?
2018. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

Mindig kettőn áll a vásár. Az, hogy mi okozta lényegtelen. Ő is benne volt, ha nem is volt tudatában. Sokszor amúgy pont ez a baj.

Egy csók semmi.

Az, hogy így viselkedik gyerekes dolog. De nyilván eddig sem volt az a nagyon odaadó, figyelmes pár, pont ezért jutottatok oda, ahova.

Négy és fél év ilyen fiatalon pedig túlzás.

2018. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
A pasi abszolut felejtos, aki egy csokon nem tud tovabblepni ott eleg nagy a baj, masreszt miert nagyon h igy kezeljen? 22 eves vagy,nincs gyerek,nem vagytok hazasok hagyd el es kesz. A csok miatt pedig Be legyen lelkifurid nem a vilagvege, szoval onbecsules epites es allj a sarkadra es hagyd ott. Ez egy halott kapcsolat amiben te mesz tonkre ha maradsz.
2018. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!