Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es férfi felszedése hogyan? N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es férfi felszedése hogyan? N

Figyelt kérdés
Férfiak, mi volt a legjobb szöveg, amivel fiatal lány felszedett titeket? Mi az ami tuti siker?
2020. máj. 13. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem én szoktam felszedni őket, hanem engem szednek fel
2020. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem itt irt, annyit hogy tapasztalatlan és nagyon kíváncsi, segítek neki?😉

Segitettem, egész nyáron, újra és újra segítenék! 44F

2020. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 nekem is segithetsz
2020. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

segítségkérés, tanácskérés, tanítás... s innentől kezdve beindulnak az atyáskodó reflexek :)


43/F

2020. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelekkel, mert azokat nem ismerjük! Csak normálisan! Ebben a korban már nem vagyunk gyerekek, nem kell üzengetni!

Beszélgessünk! És ha meg van a kölcsönös szimpátia, akkor hajrá!

2020. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%
Úgyan úgy működik minden korosztálynál ha nincs szimpátia bármit mondhatsz neki akkor se fog ágyba vinni. Ha van próbálkozik magától ha a szemébe nézel és egy mosolyjal megbíztatod.
2020. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell túlcifräzni a dolgokat. Ugyan úgy működik a dolog mint bàrmelyik korosztälynàl. Kicsit èrdeklődni kell valami tèmäban,ès be indul a kommunikäció. :)

Nälam is lehet!

Sportos 41F

2020. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ÉN pl. meg szoktam fordítani a dolgot. Imádom a fiatal Lányokat (leginkább egyébként anált "tanítok"), így ha kölcsönösen megvan a "szikra", akkor próbálom úgy terelni a beszélgetést, hogy felkeltsem az érdeklődést, kimondassam vele, hogy találkozzunk! :)

37F

2020. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legjobb szöveg? Az egyenes beszéd...

Mondd el, hogy mit szeretnél, vagy mire van szükséged, illetve ha kérdésed van, tedd fel nyíltan, kertelés nélkül! Csak ne lepődj meg, ha egyenes lesz a válasz is

:)

2020. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!