Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bulihelyeken tényleg ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulihelyeken tényleg ekkora férfitöbblet van?

Figyelt kérdés

Eddig még nem voltam bulizni, de úgy néz ki, hogy hamarosan fogok menni. Csak kíváncsiságból nézegettem képeket helyekről, és feltűnt, hogy a bulizó emberek nagy része férfi (kb. 75-90%-ban) Konkrétan volt olyan kép, amin úgy kellett pár darab nőt kibogarásznom.


Létezik hogy ennyivel több férfi van, ekkora a konkurencia? Mert nyilván sejtettem, hogy férfitöbblet lesz, na de hogy ennyivel...



2016. okt. 13. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen. A fiatalok között eleve jóval több a férfi, plusz még a férfiak többet is járnak bulizni, mint a nők.
2016. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is több van, de nem sokkal. Viszont sokuknak van kapcsolata, tehát mintha ott sem lenne.
2016. okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Amelyik helyeken én voltam eddig, ott abszolút nem ez volt a jellemző, sok csaj-társaság is volt.
2016. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ne szórakozóhelyen próbálj meg ismerkedni, mert ott tényleg sokkal több a férfi. Egyszerűen ez van bele ivódva a pasikba, hogy neten meg szórakozóhelyen lehet csajozni, ezért ott férfiakból sokszoros túlkínálat van. Meg amúgy is valamivel több a férfi a fiatal korosztályban.
2016. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es! Akkor mégis hol kéne ismerkedni, mert utcán ismerkedni elég kevés az esély rá! Én mondjuk társkereső oldalon és munkahelyen szoktam ismerkedni.
2016. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a képek az este vége felé készülnek, amikor a nők többsége már hazamegy/hazaviszik és marad egy csomó férfi. :D De miért törődnél a "konkurenciával"? Érezd jól magad és nincs konkurencia.


Előző: megválaszoltad a saját kérdésedet. :D De a felsoroltakon kívül van pl. egy csomó kulturális rendezvény, ott is többségében vannak általában a nők (és már egyből akad egy közös téma).

2016. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!