Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van -e itt olyan, aki kifejeze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van -e itt olyan, aki kifejezetten hasznosnak talált egy-egy adott válaszolót a feltett kérdés(ek)re ebben a kategóriában?( már amennyiben látható a neve) Mennyire volt hasznos a válasza-tanácsa?

Figyelt kérdés

#hasznos,válaszoló,felhasználónév
2020. máj. 14. 04:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen, a válaszomra többször érkezett már köszönet a kérdezőtől. És sokkal többször semmi. Hogy mennyire volt hasznos? Hogy érted? Kicsit-nagyon-alig?

Amiket én kérdeztem, arra többnyire megkaptam a választ, megköszöntem. Az én esetemben a válaszok csak úgy egyszerűen hasznosak voltak, megtudtam, amit addig nem.

2020. máj. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 StevenUp ***** válasza:
86%

Még sosem írtam ki kérdést ide, mindig csak válaszolok.

A válaszom minősége legtöbbször a hangulatomtól, vagy a kérdés értelmének a függvénye. Kaptam már hideget meleget emiatt, de legtöbbször valóban úgy érzem hogy jó úton járok, az üzenetek szerint

2020. máj. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Én azt figyeltem meg,hogy komolytalanok itt az emberek.Viccnek tekintik az itt feltett kérdéseket.
2020. máj. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokszor nem kapom meg a választ a kérdésemre.


Sokszor van, hogy leírom a kérdésben hogy van párom, mégis jön 1-2 tessék-lássék válasz, és 82 "szia cica van gazdád?" kaliberű privát

(Vagy csak sima "megdgnálak")

2020. máj. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Idióta kérdésre általában nem válaszolok, arra van itt elég troll. Szerintem ez az oldal azért van, hogy segítsük egymást, és ne széttrollkodjuk, így igyekszem mindig normális, segítő szándékú hasznos hozzászólásokat írni. Többször is kaptam már privát üzenteket, ahol kicsit jobban kifejtettük a kérdést és eddig pozitívak a visszajelzések.2 emberrel már baráti szinten beszélgetek, de a korona vírus miatt még a személyes találkozó nem tudott létre jönni, de hamarosan ez is meg lesz.
2020. máj. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg a GYK a szórakoztató értéke miatt ilyen népszerű! Egyébként is a szex kategória kérdéseinek 95%-ára képtelenség komolyan válaszolni. Szóval trollkodni járok ide, ahogy az emberek 99%-a is, ez volt szerintem az első komoly válaszom! 😁
2020. máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os, magyarul te is hozzá tartozol azokhoz a személyekhez, akik miatt ilyen alacsony a színvonal.
2020. máj. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem találok túl sűrűn komolynak mondható kérdést, ahol segítséget kérne a kérdező, tehát ez a kérdés számomra ITT meglepő. Persze ezzel nem azt mondom, hogy én is trollkodni szoktam. :) Én kétszer írtam ki kérdést, kaptam is rá választ, de pont a kérdés komolyságából fakadóan kevesen szóltak hozzá. A kapott válaszok hasznosak voltak, csak pont hogy minél több meglátásra lettem volna kíváncsi. Itt leginkább a komolytalan, troll kérdések menők, mert az emberek jórésze valóban nem a segítségnyújtás miatt van ebben a kategóriában. Ide leginkább szórakozni, privizni, ismerkedni jönnek az emberek. Ami abból is látszik, ahogy lett ismerkedés kategória, már kevesebb kérdés van, és azokra is kevesebb válasz érkezik. Legalábbis tegnap nekem így tűnt.

Most, a változtatások idejét figyelembe véve...bízom benne ez nem az adminok felmérése, hogy van-e létjogosultsága egyáltalán a kategóriának. 😉 Mert mindenektől függően van.

2020. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es! Itt a pont nálad. Teljesen egyetértek veled.
2020. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
#7 Ha ilyen alacsonynak gondolod itt a színvonalat és téged ez zavar, te miért is vagy itt??? Kötekedni? Ez ám a magas színvonal...
2020. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!