Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmincas párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas párkapcsolatban élő férfiak, heti hányszor bírjátok a szexet?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok a barátom 33. (Tudom, nagy korkülönbség) amikor még randiztunk akkor sem volt sok a szex, mert csak heti 1x tudtunk találkozni. Viszont amióta összeköltöztünk sem lett több, sőt! Ha 2 hetene 1x van az már jó, de akkor is úgy csinál mintha ezzel valami borzasztóan hatalmas és nehéz szívességet tenne nekem :( Kérdeztem tőle hogy mi a baj, azt mondja hogy ő egyszerűen nem kívánja többször, nem bennem van a hiba. (Állítólag ért már véget kapcsolata ez miatt)

Próbáltam mindent, csinos fehérneműket nem szereti, fogytam is kicsit hátha (174cm 63kgról 56-ra) de sehogy nem tudom elérni hogy többször megkívánjon :( Mindig fáradt, sokat dolgozik (tanár) és én ezt meg is értem, de nekem ez a havi 2 kevés, és azok is olyanok hogy úgy érzem csak gyorsan túl akar lenni rajta hogy békén hagyjam végre

Nem csal meg, nincs másik nő, ez 100%

Szerintetek mit tehetnèk még vagy mi lehet a baj? Lehet hogy tényleg csak szimplán nem kívánja többször vagy lehet mögötte valami? Ezerszer próbáltam ezt megbeszélni vele de nem lehet.. szakítani ez miatt nem szeretnék, csak tényleg kezdem azt érezni hogy egyáltalán nem tetszem neki..



2020. máj. 15. 14:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Privátokat “majd én meg...lak” tartalommal nem kérek köszi!!
2020. máj. 15. 14:17
 2/15 anonim ***** válasza:

29 vagyok, parkapcsolatban. Mi meg nem lakunk együtt, de a heti 3 nap találkozás alatt osszehozzuk a 4-5 szexet. Ha egyutt élnénk, szerintem akkor realisan nézve lenne heti 5-7.


Ahogy a pasid is mondja, nincs senkinek igazabol semmi baja. Ő egyszerűen ilyen ember, aki kevesebbet kívánja. Nem nagyon tudsz ezen hosszútávon és tartosabban változtatni sehogy. Hiába fogsz le kicsit, hiába veszel sexy fehérneműk et, mindenféle játékok, és női cselek, ezek csak egy egy alkalomra ha hatásosak, hosszú távon nem fogják befolyásolni a dolgot és így marad akkor is. Tudom hogy írtad, de csak 2 lehetőséged van, vagy meg szokod így mert változni nem nagyon fog vagy ha neked ez kevés, akkor előbb utóbb szakítás, mert így mindig ott lesz köztetek egy kis nézeteltérés, kieleguletlenseg. Esetleg ugyebár néhány ember ekkor folyamodik a 3. verzióhoz, szerető, felrelépések, ahol megkapja a testi örömöket kellő mennyisegben, utana hazamegy a szerető pasijahoz a lelkiert.


Én személy szerint a 3. elutasitom, nem fair dolog. Hosszútávon az egyes se jó, mert neked mindig hiányozni fog valami, a szex, a vagy, a kényeztetés, egy vágyakozó férfi szeme, egy a noissegedet elismert férfi vagy. Én ilyenkor a 2. verziót javaslom, a legjobb ha szakítás vele. Tudom hogy nem akarod, meg szereted, ertem. De hosszútávon szerintem minden téren passzolni kell a pasiddal. Jobb most szakítani vele, és idővel találni olyat, akivel a szex is működik, mint h 3-5-10 év múlva család meg mert már nem bírod szex nélkül. Fiatal csaj vagy, aki előtt még ott az élet, találsz bőven udvarlot.

2020. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Heti 5-ször simán megkívánom a páromat és szexelünk. (Megkivánni többször megkívánom, de nincs mindig lehetőség szexre:) ). 5 év után is jó a kapcsolatunk ezen a téren is. 35/F
2020. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A 30-as az egyik leg pontensebb kor, tehát farkalni kéne amikor csak lehet.

F/34

2020. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Heti hányszor van szex, az sok mindenen múlik, főleg, hogy mennyire vagyunk fáradtak munka után. Átlagban heti 4x biztos van. Orál az mindennapos.

Most a vírus miatt nem dolgozunk, így előfordul a heti 8-9 vagy akár több szex is. 2napja pl 3x is egymásnak estünk.

34F, párom 31L

2020. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
34 éves pasim heti max! egyszer igényli.Amúgy nem vagyok elhízva (170/57), nem vagyok hárpia sem.Az exem,40 évesen naponta többször is igènyelte.
2020. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez nagyon kevés. Napi egyszer simán igénylem,pedig 40 éves vagyok. De lehetne akár több is. Ez a libidó szánalmas,nem jósolok neked semmi jót. Tarts szeretőt,nem vonulhatsz zárdába ilyen fiatalon!
2020. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kéne találni a "zsánerét". Biztos, hogy van valami amitől beindul, ő sincs fából. Lehet, hogy ő maga sincs tisztában azzal, hogy ez mi, kísérlezettétek ki. Szerepjáték, elfenekelés, erotikus masszázs, prosztata izgatás stb.
2020. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Ja amúgy itt normális válaszokra ne számíts szex mennyiséget illetően. Itt minden 40-es pocakos kopazsodó szexgép napi háromszor alá vág az asszonynak. De természetesen a napi 4-5 szexet is simán bírná, sőt igényli.
2020. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

9-es!

Talán magadra ismertél a kérdező le írásában?

Te is szerintem hasonló lehetsz,azért savanyú a szőlő.

Fogadd inkább el,hogy szánalmas ez a teljesítmény,ha nem hiszed kérdezd meg kezelőorvosod,gyógyszerészed,mennyi a heti normális együttlét ebben a korban. Ne trollkodj itt!

2020. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!