Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmincas párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas párkapcsolatban élő férfiak, heti hányszor bírjátok a szexet?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok a barátom 33. (Tudom, nagy korkülönbség) amikor még randiztunk akkor sem volt sok a szex, mert csak heti 1x tudtunk találkozni. Viszont amióta összeköltöztünk sem lett több, sőt! Ha 2 hetene 1x van az már jó, de akkor is úgy csinál mintha ezzel valami borzasztóan hatalmas és nehéz szívességet tenne nekem :( Kérdeztem tőle hogy mi a baj, azt mondja hogy ő egyszerűen nem kívánja többször, nem bennem van a hiba. (Állítólag ért már véget kapcsolata ez miatt)

Próbáltam mindent, csinos fehérneműket nem szereti, fogytam is kicsit hátha (174cm 63kgról 56-ra) de sehogy nem tudom elérni hogy többször megkívánjon :( Mindig fáradt, sokat dolgozik (tanár) és én ezt meg is értem, de nekem ez a havi 2 kevés, és azok is olyanok hogy úgy érzem csak gyorsan túl akar lenni rajta hogy békén hagyjam végre

Nem csal meg, nincs másik nő, ez 100%

Szerintetek mit tehetnèk még vagy mi lehet a baj? Lehet hogy tényleg csak szimplán nem kívánja többször vagy lehet mögötte valami? Ezerszer próbáltam ezt megbeszélni vele de nem lehet.. szakítani ez miatt nem szeretnék, csak tényleg kezdem azt érezni hogy egyáltalán nem tetszem neki..



2020. máj. 15. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Minden nap van szex legalább este, néha reggel is munka előtt. Igaz, mi még csak 8 hónapja vagyunk együtt és nagyon intenzívek (még?) az érzelmek.


38F 21L

2020. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Amugy igazából a 9 nem írt alapjában butasagot. Csak ott hibádzik, hogy az általa említett emberek nincsenek itt ezen az oldalon, ebben a témában. Az emberek java, aki itt van a szexuális temakorben, annak a java szexuálisan aktívabb beállítottságú. Ezt azért figyelembe kell venni, hogy itt koncentrált a célcsoport.
2020. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A barátom 42 éves,változó mennyit tudunk találkozni,mert még nem élünk együtt.A héten háromszor találkoztunk,minden alkalommal volt szex.Ha együtt élnénk szinte minden nap lenne legalább egyszer.Nálatok inkább az a baj,hogy nem egyezik a libidótok.
2020. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez baromira kevés,de ezt nem hiába érzed úgy. 2 évvel vagyok idősebb a palidnál,de napi 2-3x simán szexelünk,persze ez nem mindig jön össze(munka,egyéb elfoglaltság) Viszont az intimitásra odafigyelünk,mert a szexhiány az első jelentős repedések okozója a kapcsolatokban. Beszélj vele az igényeidről,kezdeményezz többet akár,néha spontán is akár.
2020. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ezerszer próbáltam ezt megbeszélni vele de nem lehet.."


Az ilyen fazonokkal az a baj, hogy baromira önzőek, és nem együttműködők, egyszerűen nem érdekli, hogy mire vágysz, vagy hogy amire vágysz, azt valamilyen módon megvalósítsa.


Pl én beérném azzal a havi kettővel abban az esetben, ha szinte az összes többi napon legalább az ujjait használná úgy ügyesen és fürgén, hogy is mondjam... ;-) Cserébe megérteném, hogy ő meg nem bír annyiszor elmenni vagy egészségügyi okokból nem megy neki.


De akivel beszélni sem lehet, az a reménytelen kategória.


Egyik volt barátom szintén nem volt nagy lepedővirtuóz, ami hagyján. De ha én kezdeményeztem, az őt kifejezetten taszította. Szóval várni kellett volna, amikor neki kedve van... És még csak kézzel szeretett játszani de azt is az ő ütemezésében.

Viszont ölelkezni annyira, de annyira nem, csak amikor rosszul állt a szénája a munkahelyén, na akkor lehetett ölelgetni...


Szóval ha nem lehet vele beszélni és közös nevezőre jutni, akkor jobb a pápá.

2020. jún. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!