Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen punci izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen punci izgat titeket a legjobban? Saláta/baba, rózsaszín/sötétebb, szűk/tágabb? Illetve szűz/nem szűz?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 18:25
A kérdező szavazást indított:
saláta, barna
baba, rózsaszín
saláta, rózsaszín
baba, barna
67 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

sötét bőr (csak a lyukaknál, nem az egész testen!) és vagy rózsaszín vagy pirosas belső, saláta/baba mind1, szűkebb, inkább nem szűz


inkább már kicsit a 30+-os nők jönnek be, lehet én is öregszem :)

2020. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első gyors választ! Mindenkinek megy a zöld pacsi a véleményekért. :)

20/L

2020. máj. 15. 18:37
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
19%
Nekem a salàta, barnàbb intim tàjékkal jön be, szűk pubcival. 1ilyennel vol dolgom és azóta is emlegetem, h mekkora egy qrwa volt 😜
2020. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem rózsaszínes-barnás és saláta. Eddig a férfiak 99%-ától azt hallottam, hogy csak a baba punci, eléggé elkeseredtem. ):
2020. máj. 15. 18:41
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ez a rangsor:


1. rózsaszín baba

2. Barna, baba

3. Barna, sali

4. Rózsaszín, sali


Elég erőteljesen sokkal jobban tetszik a baba mint a saláta, de ha szeretem a csajt és ápolt, és/vagy amúgy bejön arcra és testre egyaránt és ápolt, akkor igazából majdnem mindegy.


22/f.

2020. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Igazából ehhez nehéz mit szólni,mert sokfajta szép és jó punci van. A lényeg a tulajdonosán van. Talán ami nekem fontosabb az a szűkössége,én imádom ha egy lány szűk. Szeretem érezni ahogy erősen körbeöleli a farkam és kifacsar. Lehet bármennyire is esztétikus punci valaki alatt,ha egy fadarab az ágyban. Én ezért nem szeretek puncikinézet alapján dönteni...
2020. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy.
2020. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Kihagytad azt az opciót hogy az összes (ha szimpatikus, csinos, tüzes nőhöz "tartozik" a p.nci).
2020. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Én a baba puncit valamivel jobban szeretem, de nem kizáró ok a saláta sem. Rózsaszín aztán barna a sorrend, de az már tényleg mindegy.
2020. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a saláta punci SOKKAL izgatóbb mint a baba, a színe meg annyira nem számít. Nem baj ha szűk, ha lehet ne legyen szűz, de ez utóbbi igazából mindegy szintén. Egyébként ahogy #6 mondta, a tulajdonos a lényeg, nem a punciba szeretek bele (mondjuk ilyet is el tudok képzelni :))
2020. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!